Odwiedź nas na Facebooku
BLOG

Koszty związane z nieszczelnością instalacji wodnych

Jeżeli zauważysz w swoim mieszkaniu oznaki wycieku, nie zwlekaj z działaniem. Zbyt wolna reakcja przyczyni się do postępowania już istniejących szkód oraz powiększy koszt naprawy. Musisz zwrócić uwagę, kiedy zauważysz w swoim mieszkaniu plamy pleśni i białe wykwity solne na ścianach i parkiecie, bąble i purchle pojawiające się na ścianie oraz zapach przypominający starą piwnicę. Objawy tego typu to niezaprzeczalnie oznaki wycieku w budynku.

Szukanie wycieków Warszawa i okolice

Jeżeli podejrzewasz wyciek w swoim domu, nie próbuj dokonać napraw we własnym zakresie. Próbując rozwiązać problem samodzielnie, nie zadziałasz skutecznie i możesz pogorszyć stan mieszkania. Kwestie tego typu najlepiej jest pozostawić osobom, które posiadają potrzebne doświadczenie i umiejętności. Wybranie firmy Optimal będzie dla Ciebie gwarancją tego, że w twoim domu zostanie zastosowany najnowocześniejszy sprzęt i najskuteczniejsze metody działania przy wyciekach.

Wykrywanie wycieków Warszawa i okolice

Przy naszej pracy używamy kamery inspekcyjnej oraz termowizyjnej. W razie potrzeby dokonujemy prób ciśnieniowych, pomiarów wilgotności uszkodzonej przestrzeni, gazów znaczeniowych oraz barwników UV w przypadku potrzeby sprawdzenia szczelności instalacji kanalizacyjnej. Kiedy za pomocą powyższych metod znajdziemy źródło wycieku, możemy przyjść do pomiarów poziomu wilgoci w obszarze, na którym doszło do wycieku oraz ewentualnie pomiaru pod parkietem, jeżeli wyciek tam dotarł. Analiza wyników oraz protokół początkowy wraz z fakturą będą stanowić dokumenty niezbędne dla ubezpieczalni, aby uzyskać zwrot kosztów. W następnej kolejności będziemy mogli przyjść do rozpoczęcia osuszania miejsca objętego wyciekiem. Jak najszybsze rozpoczęcie tego procesu ograniczy ilość szkód spowodowanych wyciekiem. Kiedy uszkodzona strefa budynku zostanie osuszona, przejdziemy do ostatniego punktu, czyli ewentualnego remontu.

Wykrywanie przecieków wody

Wielu klientów zaufało naszej firmie w kwestii wycieków w swoim mieszkaniu i nie pożałowali tego. Posiadamy długoletnie doświadczenie w kwestii napraw po wyciekach w przypadku instalacji wodnych, kanalizacji oraz ogrzewania centralnego. Po znalezieniu lokalizacji wycieków szybko zajmiemy się osuszaniem pomieszczenia oraz w razie potrzeby zajmiemy się remontem. Bez problemu wystawimy dla ciebie dokumenty wymagane do uzyskania zwrotu z ubezpieczalni.

Nie bój się zgłosić po pomoc w przypadku wycieku w Twoim mieszkaniu. Nasze usługi zostaną opłacone przez twojego ubezpieczyciela. Kiedy wykonamy potrzebne pomiary wilgotności, przeanalizujemy wyniki oraz dokonamy protokołu początkowego. W ten sposób uzyskasz od nas niezbędne dokumenty wraz z fakturą, które będą stanowić podstawę do zwrotu kosztów z twojej ubezpieczalni.

Wyszkoleni specjaliści są gwarancją szybkiego rozwiązania problemu wycieku w Twoim domu. Znajdziemy źródło wycieku, osuszymy uszkodzone pomieszczenia oraz w razie potrzeby zajmiemy się remontem. W trosce o własny interes lepiej nie starać się dokonać naprawy na własną rękę i pozostawić kwestie lokalizacji wycieku, osuszanie pomieszczenia i remontu doświadczonym specjalistom. Jeżeli dotyczy Cię problem wycieku w mieszkaniu, nie zwlekaj i zadzwoń do nas.