Odwiedź nas na Facebooku

Wynajem osuszaczy

Wynajem profesjonalnych urządzeń osuszających – Warszawa i okolice

Sąsiad zalał Ci mieszkanie? A może chcesz pozbyć się wilgoci technologicznej? Wynajmij profesjonalne osuszacze powietrza i na własną rękę rozpraw się z problemem. W Optimal zapewniamy dostęp do nowoczesnych i wydajnych sprzętów różnego typu. Sprawdź, jak działa nasza wypożyczalnia osuszaczy powietrza i co możemy dla Ciebie zrobić.

optimal-wynajem-osuszaczySprawdzona wypożyczalnia osuszaczy – Warszawa

Wbrew pozorom samodzielne osuszanie wnętrza po zalaniu lub z wilgoci technologicznej nie musi być udręką, o ile będziesz dysponować odpowiednim sprzętem. Profesjonalny osuszacz powietrza to kosztowne urządzenie, którego zakup średnio się opłaca, jeśli nie zamierzasz korzystać z niego regularnie. Masz jednak jeszcze jedno wyjście. Skorzystaj z naszej oferty wynajmu osuszaczy w Warszawie i na terenie całego województwa mazowieckiego. Oferujemy profesjonalne urządzenia charakteryzujące się szerokim zakresem wydajności i różnymi metodami osuszania. Nasze osuszacze powietrza na wynajem doskonale sprawdzą się we wszystkich obiektach, w których wystąpiło zalanie. Wynajmujemy zarówno osuszacze przeznaczone do niewielkich mieszkań, jak i urządzenia, które skutecznie usuną wilgoć na powierzchniach wielkogabarytowych czy na budowie. Z nami możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego osuszacza powietrza do swoich potrzeb i danego zalania.

Co zyskujesz korzystając u nas z usługi wynajem osuszaczy Warszawa?

Zalane mieszkanie, dom, budynek firmy? Masz ubezpieczenie? Wynajmij u nas osuszacz i zażądaj odszkodowania od ubezpieczyciela! Tak, to możliwe! Skontaktuj się z naszym ekspertem, by zyskać więcej informacji.

Wynajem osuszaczy Warszawa i całe mazowieckie – sprzęt dla klientów indywidualnych i firm

Nasza wypożyczalnia osuszaczy w Warszawie i okolicach świadczy usługi dla wszystkich podmiotów działających na terenie województwa mazowieckiego. Wynajmujemy osuszacze osobom prywatnym i firmom, także budowlanym, które poszukują skutecznych urządzeń do osuszania budynków. Nasz doświadczony zespół wie, że każde zalanie jest inne i wymaga zastosowania zróżnicowanego sprzętu. Skontaktuj się z nami — doradzimy, jaki osuszacz powietrza na wynajem sprawdzi się w Twoim przypadku i co powinieneś zrobić, aby szybko i skutecznie pozbyć się wilgoci w zalanym pomieszczeniu.

Osuszacze powietrza — jaki wynająć ?

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia osuszające na wynajem dedykowane do szerokiego zakresu prac. Proponujemy różne rodzaje osuszaczy powietrza, w tym osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne o szerokim spektrum wydajności oraz urządzenia wspomagające typu dmuchawy (turbowentylatory), panele grzewcze na podczerwień infrared zapewniające optymalne ogrzewanie powierzchni przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.

Niezależnie więc od skali problemu i Twoich potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować Ci potrzebny sprzęt, dzięki któremu sprawnie i skutecznie pozbędziesz się wilgoci z wnętrz.

Pamiętaj, że kompleksowe podejście do osuszania powietrza daje najlepszy i najszybszy efekt. Dlatego nie wahaj się wypożyczyć kilku różnych urządzeń jednocześnie. Otrzymasz od nas nie tylko wysokiej jakości sprzęty, ale i merytoryczne wsparcie w doborze każdego z nich. Redukuje to do minimum ryzyko wypożyczenia niewłaściwych urządzeń i pozytywnie przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu wykonywanego na własną rękę.

Nasza wypożyczalnia osuszaczy powietrza wynajmuje profesjonalny sprzęt, który może zostać wykorzystany do osuszania budynków takich jak

Co więcej, wykorzystując dostępne w naszej ofercie osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne oraz inne sprzęty z powodzeniem pozbędziesz się wilgoci technologicznej z nowo wybudowanych lub remontowanych obiektów o różnym przeznaczeniu. W takim przypadku zastosowanie osuszaczy powietrza zapewnia materiałom i powłokom optymalne warunki do schnięcia, a także przyspiesza prace remontowo-budowlane i wykończeniowe.

Wynajem osuszaczy Warszawa – dlaczego warto wypożyczyć sprzęt od Optimal?

Jako specjaliści od osuszania budynków doskonale wiemy, jak kluczową rolę w procesie usuwania wilgoci z pomieszczeń odgrywa sprzęt. Z tego względu zapewniamy dostęp do wysokiej jakości urządzeń różnego typu. Zastosowanie osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów czy też paneli grzewczych pozwala uporać się problemem wilgoci raz na zawsze (oczywiście o ile źródło zawilgocenia zostanie uprzednio wyeliminowane).

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku zalania i zawilgocenia budynku liczy się czas. Dlatego zapewniamy łatwy kontakt i szybką obsługę. Dokładamy też starań, aby jak najszybciej dostarczyć wybrane przez Ciebie sprzęty.

Oto co możemy Ci zaoferować w ramach wynajmu osuszaczy powietrza

Profesjonalny sprzęt do osuszania budynkówFachowe doradztwo
Wypożyczamy m.in. wydajne i sprawdzone osuszacze kondensacyjne, osuszacze adsorpcyjne i panele grzewcze. To profesjonalne urządzenia, z których sami korzystamy, realizując usługi osuszania. Możesz więc być pewny niezawodności i jakości ich działania.Zastosowanie osuszaczy powietrza ma sens tylko wówczas, jeśli są to urządzenia odpowiednio dobrane m.in. do skali problemu. Dlatego oprócz szerokiego asortymentu sprzętów zapewniamy naszym klientom wsparcie merytoryczne w wyborze osuszaczy powietrza i innych wynajmowanych urządzeń.
Przejrzysta polityka cenowaDostawa na miejsce
W Optimal koszt wypożyczenia urządzenia zależy od jego rodzaju oraz okresu wynajmu. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat i nie zmieniamy warunków cenowych w trakcie trwania wypożyczenia.Żeby wynająć sprzęt, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wypożyczony przez Ciebie osuszacz powietrza dostarczymy pod wskazany adres, nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat.

 

Chcesz wynająć osuszacze kondensacyjne lub adsorpcyjne? A może szukasz profesjonalnych nagrzewnic, wentylatorów albo paneli Infrared?

Napisz do nas lub zadzwoń.

Oferujemy wydajny i sprawdzony sprzęt, dzięki któremu szybko i efektywnie osuszysz budynek.

736 762 870799 978 679

 

Ile kosztuje wynajęcie osuszacza powietrza

Wynajem osuszaczy powietrza Warszawa uzależniony jest od zastosowanego urządzenia osuszającego oraz czasu trwania usługi. Jednocześnie w naszej firmie zawsze wiesz, za co płacisz i z góry możesz oszacować wartość usługi. Czytelny i jasny cennik za wynajem osuszaczy daje Ci pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe, ukryte koszty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztować będzie osuszanie w naszej firmie — zadzwoń do nas — przybliżoną kalkulację kosztów wraz z doborem sprzętu wykonamy po kontakcie telefonicznym. Wycenę za wynajem osuszaczy powietrza każdorazowo potwierdzamy po oględzinach zalanego pomieszczenia.

Pamiętaj — koszt wynajmu osuszaczy może zwrócić Ci ubezpieczalnia, jeśli posiadasz stosowaną polisę! Skontaktuj się z nami — powiemy, co musisz zrobić, żeby odzyskać pieniądze!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztować będzie osuszanie w naszej firmie

zadzwoń do nas —

przybliżoną kalkulację kosztów wraz z doborem sprzętu wykonamy po kontakcie telefonicznym. Wycenę za wynajem osuszaczy powietrza każdorazowo potwierdzamy po oględzinach zalanego pomieszczenia.

Jak długo powinien działać osuszacz powietrza

Czas trwania osuszania budynku uzależniony jest od wielkości zalanego pomieszczenia oraz stopnia zalania. Dla uzyskania  zamierzonych efektów w jak najkrótszym czasie często niezbędne jest zastosowanie osuszaczy powietrza oraz dodatkowych urządzeń (turbodmuchaw czy urządzeń grzewczych), które wspomogą proces eliminacji wilgoci wpływając na podniesienie temperatury  w pomieszczeniu oraz lepszą cyrkulację powietrza.

Czy osuszacz powietrza rozwiąże problem z wilgocią

Zadaniem urządzenia do osuszania jest eliminacja wilgoci w pomieszczeniu. Udostępniamy sprzęt, który efektywnie usunie zawilgocenie powietrza oraz wysuszy powierzchnie. Jednak należy pamiętać, że proces będzie skuteczny tylko wtedy, kiedy przed osuszaniem dokona się lokalizacji wycieku wraz z jego wyeliminowaniem. W przeciwnym razie zawilgocenie będzie powracać.

Skorzystaj z naszej oferty na kompleksowy remont po zalaniu! Wykonujemy wszystkie prace — od lokalizacji wycieków, przez osuszanie i odgrzybianie, po prace remontowo-budowlane! Jedna ekipa — szybka realizacja!

Osuszacze powietrza Warszawa — konieczne podczas budowy domu

Nasze osuszacze powietrza doskonale sprawdzają się nie tylko w obiektach, które uległy zalaniu, ale także placu budowy. Dzięki zastosowaniu sprzętu osuszającego do osuszania budynków zasadniczo skraca się czas wielu prac budowlanych w wyniku szybszego wysychania tynków, kleju czy farby. Zaletą zastosowania osuszaczy powietrza na wynajem podczas remontu jest fakt, że proces wysychania odbywa się naturalnie i bezpiecznie dla końcowego efektu prac.

Jesteś deweloperem działającym na terenie województwa mazowieckiego i chcesz w terminie oddać budynek do użytku? A może prowadzisz firmę budowlaną, remontową lub wykończeniową i zależy Ci na optymalizacji czasu trwania poszczególnych robót? Odpowiednio dobrany osuszacz powietrza przyspiesza prace, dzięki czemu łatwiej dotrzymasz terminów.

W Optimal Osuszanie znamy wymagania branży budowlanej. Wiemy, jak dobrać sprzęty do osuszania, aby ułatwić Ci pracę i przyspieszyć ją bez uszczerbku na jakości dla wykonanych powłok i zastosowanych materiałów. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach, a na pewno doradzimy Ci, jaki sprzęt wynająć.

736 762 870799 978 679

W ofercie wynajmu posiadamy następujący sprzęt

Osuszacz kondensacyjny firmy Drieaz model Drizair 1200

Osuszacz kondensacyjny firmy Drieaz model Drizair 1200
DANE TECHNICZNE
Wysokość83 cm
Szerokość50 cm
Długość50 cm
Waga36 kg
Zasilanie230 V
Max. Wydajność osuszania (duże zawilgocenia)68 Litrów/24h
Max. Wydajność osuszania (umiarkowane zawilgocenia)30 Litrów/24h

Osuszacz kondensacyjny firmy AERIAL model AD 750

Osuszacz kondensacyjny firmy AERIAL model AD 750
DANE TECHNICZNE
Wysokość88 cm
Szerokość52 cm
Długość49,5 cm
Waga42 kg
Zasilanie230 V
Max. Wydajność osuszania (duże zawilgocenia)55 Litrów/24h
Max. Wydajność osuszania (umiarkowane zawilgocenia)34 Litrów/24h

Osuszacz kondensacyjny firmy Trotec model TTK 170S

Osuszacz kondensacyjny firmy Trotec model TTK 170S
DANE TECHNICZNE
Wysokość96,5 cm
Szerokość52 cm
Długość56 cm
Waga36 kg
Zasilanie230 V
Max. Wydajność osuszania (duże zawilgocenia)50 Litrów/24h
Max. Wydajność osuszania (umiarkowane zawilgocenia)40 Litrów/24h

Osuszacz kondensacyjny firmy Drieaz model Evolution

Osuszacz kondensacyjny firmy Drieaz model Evolution
DANE TECHNICZNE
Wysokość83 cm
Szerokość50 cm
Długość50 cm
Waga36 kg
Zasilanie230 V
Max. Wydajność osuszania (duże zawilgocenia)68 Litrów/24h
Max. Wydajność osuszania (umiarkowane zawilgocenia)30 Litrów/24h

Osuszacze kondensacyjne firmy Trotec model TTK 355S

Osuszacze kondensacyjne firmy Trotec model TTK 355S
DANE TECHNICZNE
Wysokość72 cm
Szerokość45 cm
Długość51 cm
Waga39 kg
Zasilanie230 V
Max. Wydajność osuszania (duże zawilgocenia)70 Litrów/24h
Max. Wydajność osuszania (umiarkowane zawilgocenia)55 Litrów/24h

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „SAHARA”

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „SAHARA”
DANE TECHNICZNE
Wysokość47 cm
Długość38 cm
Szerokość51 cm
Waga12,4 kg
Nadmuch powietrza1190 m3/h
Zasilanie230 V
Poziom hałasu65 db

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „VELO PRO”

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „VELO PRO”
DANE TECHNICZNE
Wysokość22,9 cm
Długość60 cm
Szerokość45,7 cm
Waga9,5 kg
Nadmuch powietrza885 m3/h
Zasilanie230 V
Poziom hałasu69 db

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „CXV Turbo”

Dmuchawa Turbowentylator firmy Drieaz „CXV Turbo”
DANE TECHNICZNE
Wysokość65,8 cm
Szerokość48 cm
Waga16 kg
Warianty prędkości3
Warianty położenia2

Panel grzewczy Infrared Trotec 630

Panel grzewczy Infrared Trotec 630
DANE TECHNICZNE
Wysokość65,5 cm
Długość13,7 cm
Szerokość36 mm
Waga9,9 kg
Pobór mocy630 W

Osuszacz adsorpcyjny Trotec 250

Osuszacz adsorpcyjny Trotec 250
DANE TECHNICZNE
Wysokość41 cm
Długość35 cm
Szerokość43,5 cm
Waga19 kg
Napięcie230 V
Przepływ powietrza250m3/h
Rodzaj obudowystal szlachetna

Osuszacz adsorpcyjny AERIAL ASE200

Osuszacz adsorpcyjny AERIAL ASE200
DANE TECHNICZNE
Wysokość41 cm
Długość35 cm
Szerokość43,5 cm
Waga19 kg
Napięcie230 V
Przepływ powietrza250 m3/h
Rodzaj obudowystal szlachetna

Nagrzewnica elektryczna marki Trotec model TDS 30

Nagrzewnica elektryczna marki Trotec model TDS 30
DANE TECHNICZNE
Wysokość40 cm
Długość27 cm
Szerokość25,5 cm
Waga6 kg
Zasilanie400V/50Hz
Przepływ powietrza458 m3/h
Poziom hałasu51 db