Odwiedź nas na Facebooku
Optimal osuszanie mieszkań logo

Osuszanie mieszkań Warszawa i okolice

Remont po zalaniu

Zalało Ci mieszkanie ? Od czego zacząć remont po zalaniu?

remonty

Nasza firma oferuje swoim Klientom u których będzie dokonywać osuszania pomieszczeń, dalszą współpracę przy kompleksowym remoncie zalanych pomieszczeń.

Po upewnieniu się, że przyczyna, która spowodowała zalanie została wyeliminowana, należy bezwzględnie osuszyć zalane pomieszczenie. Dokładne osuszenie jest niezbędne przed dalszym etapem jakim jest remont zalanego mieszkania. Należy pamiętać, że aby osuszanie było skuteczne należy osuszyć ściany, sufity, posadzki także wewnątrz tynków, a nie tylko z zewnątrz, gdyż nie wysuszenie wewnątrz tynków może spowodować pozostanie wilgoci w środku, która w dalszym czasie może powodować odpadanie farby, brzydki zapach, a nawet może prowadzić do pojawieniu się grzyba. Dlatego proces osuszenia pomieszczenia warto powierzyć fachowcom posiadającym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie, które gwarantuje pewność, że ściany i sufity będą suche nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz.

Dysponujemy doświadczoną ekipą remontową, która jest wyspecjalizowana w tego typu remontach.

Naszymi zaletami są:

Po zakończeniu procesu osuszeniu u Państwa, jeśli zdecydujecie się na dalszą współpracę z nami przy remoncie osuszonych pomieszczeń będziecie mieć gwarancję, że remont rozpocznie się od razu po zakończonym osuszaniu bez zbędnej zwłoki. Oszczędzi to Państwu straty cennego czasu na szukania osób, które podejmą się remontu, a do tego będą rzetelnymi fachowcami. Decydując się na skorzystanie z naszej ekipy remontowej od razu po zakończeniu przez nas procesu osuszania oszczędzicie sobie Państwo dodatkowego bałaganu w mieszkaniu i uciążliwości. Jesteśmy otwarci na rozmowę i Państwa sugestie.