Odwiedź nas na Facebooku
osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie 6

Osuszanie podłogi – skutecznie pozbądź się wilgoci z posadzek niezależnie od przyczyny jej występowania

Lokalizacja wycieku, Osuszanie, Remont wykonamy na koszt Waszego Ubezpieczyciela !
Chcesz osuszyć podłogę po zalaniu lub pozbyć się wilgoci technologicznej w przypadku nowo wykonanej posadzki w nowym domu lub mieszkaniu? Skorzystaj ze wsparcia fachowców i ciesz się szybkimi rezultatami pozbycia się wilgoci. Postaw na profesjonalne osuszanie podłogi lub wylewki deweloperskiej od Optimal – szybko pozbądź się wody oraz wilgoci i jednocześnie także skutecznie przeciwdziałaj rozwojowi pleśni i grzybów. Sprawdź, co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić!

Postaw na profesjonalne osuszanie podłogi i ciesz się suchymi posadzkami i suchymi wylewkami bez względu na rodzaj pomieszczeniaWoda i wilgoć zalegające w podłodze mają niszczący wpływ nie tylko na znajdujące się w pomieszczeniach materiały i powłoki wykończeniowe, meble czy też elementy wyposażenia, ale również zdrowie użytkowników wnętrz. Prowadzą bowiem do rozwoju pleśni i grzybów, które szkodzą człowiekowi. Z tych względów z nadmiarem wody i wilgoci należy się rozprawić skutecznie i bez zbędnej zwłoki, a nic nie działa lepiej jak profesjonalne osuszanie.

W Optimal świadczymy kompleksowe usługi osuszania podłóg. Pozbywamy się wody i wilgoci zalegającej w posadzkach mieszkań, domów i lokali użytkowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze i specjalistycznemu sprzętowi osiągamy rezultaty nawet w trudnych przypadkach. Osuszamy posadzki w pokojach, korytarzach, kuchniach, łazienkach, garażach czy też pomieszczeniach gospodarczych.

osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie 2 osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie profesjonalne osuszanie pomieszczen warszawa optimal osuszanie 2 profesjonalne osuszanie pomieszczen warszawa optimal osuszanie profesjonalne osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie osuszanie podlogi w mieszkaniu optimal osuszanie 3 osuszanie podlogi w mieszkaniu optimal osuszanie 2 osuszanie podlogi w mieszkaniu optimal osuszanie osuszanie podlogi w lazience optimal osuszanie osuszanie podlogi w domu warszawa optimal osuszanie 2 osuszanie podlogi w domu warszawa optimal osuszanie osuszanie podlogi w domu optimal osuszanie

osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie 5
Osuszanie podłogi po zalaniu (osuszanie podposadzkowe)
Jest niezbędne, gdy w mieszkaniu, domu lub firmie dojdzie do zalania posadzki np. w wyniku awarii kanalizacji albo usterki instalacji CW, ZW zawierających w rurkach wodę. Osuszanie podposadzkowe skutecznie usuwa wilgoć z wnętrza posadzki oraz przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów, który mógłby mieć negatywny wpływ na stan techniczny budynku i zdrowie jego mieszkańców.
Osuszanie podłogi z wilgoci technologicznej
Jest przeprowadzane w remontowanych lub nowo wybudowanych mieszkaniach, domach i lokalach użytkowych. Przyspiesza wiązanie i schnięcie materiałów budowlanych i usuwa zalegające w nich resztki wody. W efekcie pozwala szybciej przystąpić do dalszych prac remontowo-budowlanych i wykończeniowych.
UWAGA!!!Jeżeli Twoja nieruchomość jest ubezpieczona, osuszanie podłogi po zalaniu może odbyć się na koszt TWOJEGO Ubezpieczyciela!!! Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, czy w przypadku posiadanej przez Ciebie polisy jest to możliwe. Sporządzimy także niezbędną dokumentację dla Ubezpieczyciela!

Wyślij formularz


Osuszanie podłogi – co wpływa na efektywność usług od Optimal Osuszanie?

Niezależnie od przyczyn zawilgocenia i zalania do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zawsze wykonujemy ekspertyzę, na podstawie której dopasowujemy metodę osuszania do specyfiki i skali problemu. Pod uwagę bierzmy także oczekiwania zleceniodawcy co do terminu zakończenia prac. Następnie sprawnie i skutecznie realizujemy wszystkie prace związane z osuszaniem podłogi.

Dlaczego warto nam zaufać?

Szybka reakcja

Doskonale wiemy, jak wiele szkód może wyrządzić zalegająca w posadzce woda i wilgoć. Dlatego bez zbędnej zwłoki reagujemy na otrzymane zgłoszenie i staramy się, jak najszybciej zlokalizować przyczynę wycieku, usunąć ją, a następnie przystąpić do prac związanych z osuszaniem. Redukuje to do minimum ryzyko eskalacji problemu i pozwala ograniczyć koszty związane z usunięciem szkód.

Kompleksowa obsługa

Świadczymy kompleksowe osuszanie budynków. Pozbywamy się wody i wilgoci ze ścian, podłóg i murów. Lokalizujemy wycieki, a także wykonujemy pomiary wilgotności i badania kamerą termowizyjną. Przeprowadzamy również zabiegi ozonowania oraz remontujemy zalane pomieszczenia. Dzięki tak kompleksowej obsłudze nie tracisz czasu na szukanie podwykonawców, lecz od razu zyskujesz ekipę specjalistów, którzy znają się na swoim fachu.

Wykwalifikowana kadra

W Optimal osuszanie ścian, posadzek i murów przeprowadzają doświadczeni specjaliści. Przed przystąpieniem do prac dokonują oni szczegółowych oględzin podłogi, a także przeprowadzają niezbędne pomiary, np. wilgotności powietrza. Pozwala to na precyzyjny dobór metody osuszania. Dbają oni także o to, aby proces usuwania wilgoci przebiegał bez zarzutu i był bezpieczny dla wykorzystanych materiałów wykończeniowych.

Specjalistyczny sprzęt

Zarówno w przypadku osuszania podłogi po zalaniu, jak i z wilgoci technologicznej wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia. To m.in. osuszacze podposadzkowe, które wtłaczają pod podłogę ciepłe powietrze. W ramach procesu stosujemy również osuszacze kondensacyjne, które działają dwojako. Po pierwsze, wychwytują cząsteczki wilgoci zakumulowane w powietrzu, a po drugie – wydmuchują suche powietrze. W efekcie przywracają równowagę w zalanych wnętrzach.

Potwierdzona skuteczność

W ramach świadczonych usług wykorzystujemy nie tylko osuszacze powietrza i osuszacze podposadzkowe, ale także wentylatory czy też panele infraned na podczerwień. Specjalistyczny sprzęt w połączeniu z bogatym doświadczeniem sprawiają, że niezależnie od stopnia zalania i zawilgocenia jesteśmy w stanie skutecznie osuszyć każdą podłogę i pomieszczenie.

osuszanie podlogi warszawa optimal osuszanie 3
Jak osuszyć podłogę po zalaniu? Postaw na usługi naszych sprawdzonych fachowców
Samoczynne wyparowanie wody, która wniknęła w podłogę w wyniku zalania, to proces nie tylko długotrwały, ale i nieefektywny. Może bowiem powodować zawilgocenie ścian i prowadzić do rozwoju nieestetycznych wykwitów pleśni i grzybów w pomieszczeniach. Zamiast więc czekać, lepiej od razu przystąpić do działania. Im bowiem szybciej zdecydujesz się na osuszanie podposadzkowe, tym mniejsze szkody wyrządzi nadmiar wody i wilgoci.
Osuszanie podłogi po zalaniu to jedna z naszych specjalności. Każdorazowo analizujemy stopień zalania posadzki i dopasowujemy proces osuszania nie tylko do skali problemu, ale i indywidualnych oczekiwań inwestora. Prace rozpoczynamy od nawiercenia w posadzce otworów i podpięcia do nich pompy ciśnieniowej. Wytwarza ona podciśnienie, które pozwala pozbyć się z konstrukcji nadmiaru wody i wilgoci.
Usunięcie wody i wilgoci za pomocą pomp ciśnieniowych to jeden z wielu kroków na drodze do ususzenia podłogi po zalaniu. W dalszej kolejności przy wykorzystaniu nawierconych otworów pod posadzkę wtłaczamy suche powietrze, które wypycha wilgoć do pomieszczenia, gdzie rozstawione są osuszacze wyłapujące cząsteczki wody.Żeby zadbać o skuteczność, a jednocześnie przyspieszyć proces osuszania podłogi, stosujemy wentylatory. Zapewniają one optymalną cyrkulację powietrza w zalanych pomieszczeniach, w efekcie usprawniając działanie urządzeń.
Czy osuszanie podposadzkowe jest konieczne?
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele wody i wilgoci może znajdować się w panelach podłogowych, ścianach i pod posadzką po zalaniu. Profesjonalne osuszanie podposadzkowe to w wielu przypadkach jedyny skuteczny sposób na pozbycie się problemu. Inaczej woda będzie zalegać w podłodze i stopniowo ją niszczyć. Nawet jeżeli na powierzchni posadzki nie widać oznak zawilgocenia, problem może dotyczyć jej głębszych warstw. Dlatego zalania nie warto bagatelizować. Co więcej, w wyniku podciągania wilgoci przez ściany do góry ponad posadzkę może dojść do zawilgocenia całego pomieszczenia. Bez stanowczych działań doprowadzi to do rozwoju pleśni i grzybów. Osuszanie podposadzkowe jest zatem konieczne, jeżeli zależy Ci na stanie technicznym budynku i zdrowiu użytkowników lokalu.
Ile trwa osuszanie po zalaniu?
Trudno jednoznacznie określić, jak długo zajmie proces osuszania po zalaniu podłogi. Wpływ ma na to wiele czynników, takich jak skala wycieku, a nawet ogólna wilgotność powietrza panująca w pomieszczeniach. W Optimal Osuszanie dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić posadzkę do ponownego użytku. Wykorzystujemy możliwie najskuteczniejsze metody osuszania po zalaniu i specjalistyczne sprzęty. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskujemy pożądany efekt w postaci suchej podłogi.

Sprawne i skuteczne osuszanie podłogi z wilgoci technologicznej – tylko z Optimal Osuszanie!

Spowodowana pracami budowlano-remontowymi lub wykończeniowymi wilgoć technologiczna może nie tylko negatywnie wpłynąć na stan uzyskanych powłok, ale również powodować zawilgocenie ścian i prowadzić do rozwoju niekorzystnej dla zdrowia pleśni. Tymczasem obecnie z uwagi na jakościową izolację termiczną obiektów i zastosowanie szczelnych okien jej swobodne oddanie przez budynek do otoczenia nie zawsze jest możliwe.

W takim wypadku samo wietrzenie pomieszczenia nie wystarczy, aby skutecznie pozbyć się wody i wilgoci zakumulowanej w posadzce, a nawet jeśli będzie pomocne – nie skróci znacząco procesu osuszania. Jeżeli zależy Ci na faktycznych rezultatach, postaw na sprawdzone metody osuszania podłogi z wilgoci technologicznej. W Optimal Osuszanie skutecznie rozwiążemy Twój problem, dzięki czemu szybciej przystąpisz do dalszych prac wykończeniowych i remontowych.

Szukasz rzetelnej firmy, która skutecznie osuszy podłogę po zalaniu lub sprawnie pozbędzie się wilgoci technologicznej? W Optimal Osuszanie dysponujemy bogatym doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu szybko przywracamy posadzkę do ponownego użytku i równie błyskawicznie umożliwiamy podjęcie dalszych prac wykończeniowych w nowo wybudowanych lub remontowanych pomieszczeniach. Skontaktuj się z nami, by przekonać się, co możemy zrobić w przypadku Twojego problemu i wilgotnej wylewki lub posadzki w Twoim nowym mieszkaniu lub domu!

con square blu
1
Staranna analiza i precyzyjne pomiary
Nasz proces inicjujemy poprzez dokładne pomiary i rzetelną analizę problemu, co stanowi kluczowy etap umożliwiający skuteczne dostosowanie strategii do konkretnych warunków. Przed przystąpieniem do prac osuszających przeprowadzamy szczegółowe pomiary, identyfikując dokładnie źródło problemu zalania.
con toolbox blu
2
Spersonalizowana metoda osuszania
Starannie wybieramy najbardziej adekwatną metodę osuszania. Naszym atutem jest elastyczne podejście do każdej sytuacji, umożliwiając optymalizację procesu z uwzględnieniem specyfiki danego zadania.
con swiss army knife blu
3
Skuteczność zastosowanych strategii
W trakcie osuszania wykorzystujemy sprawdzone urządzenia, dokładnie dostosowując je do charakterystyki danego zalania. Nasze metody osuszania są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne i nieinwazyjne.
con ruler pencil blu
4
Ocena działań
Po zakończeniu procesu przeprowadzamy ostatnie pomiary. Ten etap ma za zadanie potwierdzić,, że usługa osuszania została wykonana na najwyższym poziomie, a problem związany z zalaniem został skutecznie rozwiązany. Taka optymalna usługa to dla nas gwarancja zadowolenia klientów.
Dlaczego warto nam zaufać?
Decydując się na Firmę Optimal, inwestujesz w bogate doświadczenie, wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarancję satysfakcji.Dla nas Twój problem związany z zalaniem staje się absolutnym priorytetem.
con plumb line blue
Doświadczenie i wiedza
Nasza długoletnia obecność na rynku pozwala nam być zawsze krok przed innymi, dzięki najnowszym technologiom i nowatorskim metodom osuszania. Nasze zdobyte doświadczenie umożliwia skuteczne radzenie sobie z różnorodnymi sytuacjami, dostarczając rozwiązania spełniające najwyższe oczekiwania.
con helmet blu
Wykwalifikowani specjaliści
Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani fachowcy, posiadający wieloletnią praktykę w dziedzinie osuszania. Ich ogromna wiedza i doświadczenie stanowią nasz kluczowy atut, gwarantując profesjonalne podejście do każdego zadania.
con digger blu
Sprawdzony sprzęt
Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, co umożliwia nam skuteczne reagowanie na różne przypadki zalania. Posiadamy gotowe rozwiązania i metody dostosowane do zróżnicowanych sytuacji, co przekłada się na wydajność naszych działań.
con jacket blu
Gwarancja jako dowód na jakość
Każdej świadczonej przez nas usłudze towarzyszy oficjalna gwarancja. Stanowi to dla Państwa dodatkowe zabezpieczenie, że jesteśmy pewni wykonanych przez nas usług.. Dodatkowo, pomagamy w przygotowaniu dokumentacji wymaganej u Ubezpieczyciela.
jak dziala osuszacz powietrza