Odwiedź nas na Facebooku

O naszej firmie

Witamy w firmie OPTIMAL

Optimal WARSZAWA

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe osuszanie budynków i mieszkań wraz ze szczegółowym pomiarem wilgotności zalanych pomieszczeń. Posiadamy odpowiednie urządzenia do osuszania takie jak osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne, profesjonalne dmuchawy, nagrzewnice oraz panele Infrared.

Usuwamy wilgoć ze ścian, posadzek, sufitów jak również pomagamy w szybszym procesie schnięcia świeżych tynków. Na każdym etapie prac osuszających wykonujemy bardzo dokładne pomiary wilgotności zalanych pomieszczeń i ich elementów specjalistycznymi elektronicznymi miernikami do pomiaru wilgotności.

Wykonujemy osuszanie podposadzkowe (warstw izolacyjnych), kiedy woda i wilgoć wniknęły pod posadzkę. Osuszanie podposadzkowe wykonywane jest przez nas przy pomocy specjalistycznego sprzętu – osuszaczy podposadzkowych.

Zajmujemy się również odgrzybianiem i zabezpieczeniem osuszonych pomieszczeń przed nawrotem pleśni i grzyba, a także na koniec osuszania wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia z powietrza bakterii, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów.

Nasza firma działa na rynku od 2011 roku co sprawia, że posiadamy stosowne doświadczenie w kompleksowym osuszaniu pomieszczeń. Podejmując z nami współpracę gwarantujemy Państwu solidność, fachowość, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Po zakończonym procesie osuszania, sporządzamy protokół końcowy z całego procesu osuszania, który jest honorowany przez ubezpieczycieli. Wykonujemy także remonty zalanych pomieszczeń – dysponujemy doświadczoną ekipą remontową, która jest wyspecjalizowana w tego typu pracach.
Świadczymy usługi osuszania pomieszczeń i usuwania wilgoci na terenie Warszawy, Łodzi oraz ich okolic, a także oferujemy wynajem urządzeń osuszaczy, dmuchaw i nagrzewnic.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00.

Również w weekendy jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami – pomożemy nawet w trudnej sytuacji !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679