G-0V99YYVFP7 Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków

Profesjonalna lokalizacja wycieków wody Warszawa i całe mazowieckie

Lokalizacja wycieków Warszawa to jedna z kilku specjalności firmy OPTIMAL. Jako firma zajmująca się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z osuszaniem lokali. Posiadamy w naszej ofercie czynności, które należy wykonać przed i po osuszaniu. Jedną z nich jest właśnie lokalizacja wycieku. Którą wykonujemy zazwyczaj na samym początku zlecenia. Proces ten służy przede wszystkim likwidacji źródła wycieku, a tym samym powstrzymaniu jego nieprzyjemnych konsekwencji. Dopiero po zlokalizowaniu wycieku i naprawieniu usterki możemy przejść do usuwania skutków awarii, czyli osuszania lokalu.

W naszej pracy często spotykamy się z tym, że właściciele mieszkania dowiadują się o wycieku dopiero, gdy jego skutki stają się widoczne w postaci zawilgoconych miejscowo ścian, posadzek oraz widocznych powstających z dużej wilgoci purchli czy odchodzących od ścian listew przypodłogowych. W takiej sytuacji, tylko bezzwłoczne wezwanie naszych specjalistów może poskutkować uniknięciem remontu. Warto jednak się do nas zgłosić od razu po zaobserwowaniu pierwszych znaków zawilgocenia – przyniesie to znacznie mniejsze szkody, a tym samym mniejsze koszty.

Szukanie wycieku w Warszawie i okolicach to usługa, która pozwoli nie tylko powstrzymać zawilgocenie mieszkania, ale również uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji. Najczęstszymi powodami pojawienia się wycieków są: rozszczelnienie bądź pęknięcie rur instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, przypadkowe przewiercenia czy nieprawidłowy montaż armatury zarówno w łazience, jak i kuchni.

Podczas lokalizowania wycieków w Warszawie i całym województwie mazowieckim korzystamy z następujących metod:

Po wykonanych czynnościach związanych z lokalizacją wycieku przygotowujemy odpowiednią dokumentację – protokół. Jest on niezbędny dla firm ubezpieczeniowych, na podstawie którego zwracają koszty naszej pracy. W przypadku, gdy warunki polisy dopuszczają zwrot kosztów za wykrywanie przecieków i osuszanie, możliwy jest zwrot kosztów pracy naszej firmy przy lokalizacji wycieku i jego naprawie, jak również przy osuszaniu zalanych i zawilgoconych miejsc oraz ich remontu (przywrócenia do stanu przed zalaniem).

 

 

firma osuszająca warszawa

Lokalizacja wycieków Warszawa, okolice i całe mazowieckie

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679