Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Żoliborz

Lokalizacja wycieków Żoliborz

Lokalizacja wycieków Żoliborz

Wykrywanie wycieków wody Żoliborz to usługa naszej firmy OPTIMAL, która pomoże Ci skrócić czas wykrycia nieszczelności na rurach, obniżyć koszty naprawy oraz pomogą szybko przywrócić poprawne działanie sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i grzewczej. Nasi wykwalifikowani specjaliści za pomocą profesjonalnego sprzętu określą miejsce wycieku wody, a także zaczną eliminować przyczyny wycieku u Państwa w domu.

LOKALIZACJĘ WYCIEKU opłaci Wasze Towarzystwo Ubezpieczeniowe w którym macie polisę !!!

Czym charakteryzuje się lokalizacja wycieków wody OPTIMAL?

Poszukiwanie nieszczelności w rurach i odpływach kanalizacyjnych, to prace zadania wykonywane na co dzień przez fachowców w naszej firmie zajmujących się lokalizacjami wycieków. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu praktycznemu możemy zlokalizować każdy wyciek nawet ten znajdujący się głęboko pod posadzkę czy też w ścianie.

Zastosowanie przez nas specjalistycznego i najnowocześniejszego sprzętu umożliwia lokalizowanie przecieków w Warszawie w tym również na Żoliborzu. Profesjonalny sprzęt z najwyższej półki znacząco ułatwia ale również przyśpiesza trafne zlokalizowanie nieszczelnej instalacji wodnej lub kanalizacyjnej.

Wycieki wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych – przyczyny

System rur i rurek ukrytych w ścianach i posadzkach mieszkania często również pod płytkami sprawia, że dostęp do miejsca awarii może być trudny. Każdy Właściciel mieszkania chce uniknąć dużego rozkuwania podczas prac związanych z lokalizacją wycieku. Nasza firma stara się wykonywać lokalizację tak aby rozkuwanie jeśli już było jedynie punktowe np. tylko jeden kafelek na ścianie. Takie podejście do Klienta sprawia, że dalsze koszty remontu po zalaniu również będą mniejsze. Najważniejsze aby Klient w porę poinformował i wezwał naszą firmę do siebie jak tylko zobaczy pierwsze oznaki wycieku u siebie w domu lub mieszkaniu czyli np. podnoszenie podłogi, pęcznienie farby, zalanie ścian. Ważne aby jak najszybciej rozpocząć lokalizację wycieku aby zatrzymać negatywne skutki działania wilgoci w lokalu.

Jako najczęstsze przyczyny nieszczelności w systemach wodnych wymieniamy?

Usługa, którą świadczymy, jaką jest szukanie wycieków wody, umożliwia szybkie znalezienie usterki w strefach łączenia rur, spawów, złączek, grzejników, czy na całej powierzchni rur. Nasze prace wykonujemy w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych oraz biurach prywatnych i w instytucjach Państwowych. Z nami zlokalizujesz KAŻDY wyciek i przeciek na terenie całej Warszawy oraz jej okolic ! 🙂

Samodzielne ustalenie i zlokalizowanie miejsca wycieku jest praktycznie niewykonalne. Tylko specjalistyczny sprzęt, praktyczne metody oraz wysokie umiejętności zawodowe nabyte poprzez długotrwałe doświadczenie przy lokalizacji wycieku są 100% gwarancją szybkiego i skutecznego zlokalizowania u Państwa awarii. Specjaliści OPTIMAL wiedzą jak szybka lokalizacja wycieków wody oraz późniejsza naprawa usterki, osuszanie mieszkania oraz wykonanie remontu mieszkania po zalaniu ma ogromne znaczenie dla Klientów.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy na pewno zadbamy o profesjonalne wykonanie usług, tłumacząc klientowi krok po kroku wszystkie tajniki wykonywanej pracy, a także postaramy się cierpliwie odpowiedzieć się na każde pytanie związane z lokalizacją wycieku, osuszaniem czy remontem, a także późniejszym rozliczeniem z Ubezpieczycielami.

Szukanie wycieków wody Żoliborz – profesjonalna usługa

Lokalizowanie przecieków z nami ma szereg zalet dla Państwa. Wykonujemy swoje prace kompleksowo (lokalizacja + osuszanie + remont), a koszty naszych prac pokrywają Ubezpieczyciele. Podchodzimy do naszego zadania profesjonalnie i indywidualnie przy każdym Kliencie. Zalety naszych działań:

Lokalizowanie przecieków wody na Żoliborzu

Zwykle wycieku nie widać gołym okiem, ponieważ wilgoć nie przedostaje się na powierzchnie przez płytki czy fugę, ale rozprzestrzenia się wnikając w ubytki w sylikonie, wsiąka w posadzkę i powoduje podciągnięcie wilgoci do góry w postaci bąbli na farbie i odchodzących listwach.

W przypadkach, w których przeciek pozostaje niezauważony przez długi czas, wilgoć rozprzestrzenia się po całym obwodzie i ścianach pomieszczenia jak również pod podłogą i na wylewce. Taki proces jest niezwykle niebezpieczny dla mieszkania, gdyż może spowodować rozwój procesów pleśniowych (grzyba), oraz pojawienie się wyczuwalnego zapachu „starej piwnicy” czy „runa leśnego”, które są bardzo niezdrowe dla domowników (zwłaszcza małych DZIECI !!!!)

Zwracając się do naszej wyspecjalizowanej w swoim fachu firmy, która zajmuje się ukrytymi wyciekami wody, można być pewnym, iż skorzystanie z naszej usługi, jaką jest wykrywanie wycieków wody Żoliborz, pozwoli na błyskawiczne zlokalizowanie miejsca wycieku i awarii, następnie osuszenie lokalu oraz remont mieszkania.

Za wszystkie usługi czyli lokalizowanie przecieków, osuszanie, remont wykonamy pomożemy uzyskać zwrot kosztów z POLISY jeśli lokal jest ubezpieczony !!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679