Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Bielany

Szukasz firmy, która wykona prace związane z lokalizacją wycieku wody oraz osuszaniem mieszkania lub domu? Postaw na profesjonalistów – OPTIMAL lokalizacja wycieków. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w celu likwidowania źródeł wycieku dla mieszkańców dzielnicy Warszawa Bielany.

Lokalizacja wycieku to pierwszy krok to uporania się z przykrymi konsekwencjami zawilgocenia. Jest to także niezbędny etap przygotowawczy przed przystąpieniem do usuwania skutków zalania. Dlatego nie zwlekaj – już dziś przystąp do współpracy z naszą firmą !

Lokalizacja wycieku to podstawa

Lokalizacja wycieków to czynność, którą należy zlecić zaraz po wykryciu pierwszych oznak zawilgocenia. Co zyskujesz dzięki szybkiej reakcji? Jako właściciel nieruchomości, unikasz kosztownego remontu spowodowanego zalaniem. Współpraca z naszą firmą na wczesnym etapie uszkodzeń sprawia, że naprawa okazuje się tańsza, a poniesione szkody – mniejsze. Za lokalizację wycieku zapłaci Ubezpieczyciel Twojego mieszkania / domu.

Lekceważenie wycieku prowadzi do poważnych uszkodzeń powierzchni oraz elementów wykończeniowych. Problem przybiera na sile, gdy pojawiają się widoczne symptomy, na przykład:

Oferowana przez nas usługa to profesjonalna lokalizacja wycieku Warszawa Bielany. Dzięki niej możesz w porę powstrzymać zawilgocenie. Odpowiednia reakcja pomoże też uniknąć podobnych usterek w przyszłości. Jeżeli obawiasz się, że w Twoim mieszkaniu mogło dojść do wycieku wody lub widzisz pierwsze oznaki zawilgocenia, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Jakie są przyczyny wycieków?

Wykonana przez nas lokalizacja wycieku pozwala na błyskawiczną i bezbłędną identyfikację przyczyny uszkodzenia. Najczęstszymi powodami wycieków wody w mieszkaniach i domach są:

Metody lokalizacji wycieków

Profesjonalna lokalizacja wycieku Warszawa Bielany może zostać wykonana różnymi metodami, w zależności od konkretnej sytuacji i stopnia zawilgocenia. W swojej pracy sięgamy wyłącznie po sprawdzone techniki. Do naszej dyspozycji pozostaje najlepszy sprzęt, dlatego możesz być spokojny – z pewnością wykonamy każde zlecenie skutecznie, sprawnie, szybko i w całości na koszt Twojego Ubezpieczyciela!

Próby ciśnieniowe

W pierwszej kolejności nasi fachowcy przeprowadzą próby ciśnieniowe dla instalacji ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania w Twoim domu. Dzięki temu często od razu możliwa jest lokalizacja wycieku na jednym ze wspomnianych układów instalacji wodnych.

Termowizja

Nasi specjaliści dysponują profesjonalną kamerą termowizyjną, która umożliwia z dużym prawdopodobieństwem zlokalizować wyciek. Taka metoda jest najczęściej wykorzystywana w sytuacji, gdy do zawilgocenia doszło wskutek uszkodzeń rur instalacji grzewczej, ogrzewania podłogowego lub instalacji ciepłej i zimnej wody.

Termowizja to nie tylko skuteczna, ale również bezinwazyjna metoda lokalizacji wycieku. W jej trakcie ustala się najbardziej prawdopodobny punkt, w którym doszło do usterki. Dzięki temu można przystąpić do naprawy bez konieczności przeprowadzania rozległego kucia oraz długotrwałego i kosztownego remontów.

Gaz znacznikowy

W niektórych sytuacjach wykorzystujemy gaz znacznikowy, wpuszczany jest do instalacji ciepłej i zimnej wody lub CO. Znacznik dostaje się do miejsca wycieku, a nasi fachowcy za pomocą detektora śledzą jego bieg aż do miejsca awarii. To metoda niezwykle dokładna – lokalizacja wycieku jest precyzyjna, nawet jeżeli doszło do uszkodzenia pod posadzką i bezinwazyjna.

Promienie UV

Gdy wyciek wody ma miejsce na rurach kanalizacji odpływowej, korzystamy z nowoczesnego detektora UV. Czynnik UV wpuszczany jest do rur przez muszle klozetową lub umywalkę (albo zlew kuchenny), żeby wydostać się w miejscu nieszczelności. Wykorzystywana przez OPTIMAL metoda to najlepsza i skuteczna metoda lokalizacji usterek w instalacjach odpływowych dobrana do danego przypadku u Klienta.

Pomiar wilgotności

Dodatkową czynnością diagnostyczną, jaką wykonujemy, jest pomiar wilgotności dla ścian i posadzek. Dzięki określeniu rozkładu stopnia zawilgocenia, zawężamy obszar poszukiwań do konkretnych miejsc. Pozwala to zaoszczędzić czas i błyskawicznie wykryć wyciek wody.

Skuteczna naprawa w miejscu awarii

Nasza lokalizacja wycieku Warszawa Bielany to usługa kompletna, obejmująca pełną naprawę instalacji oraz miejsca awarii. Fachowcy OPTIMAL zlokalizują miejsce wystąpienia usterki i ją usuną. Co więcej, dla naszych Klientów oferujemy również w dalszym kroku profesjonalne osuszanie zawilgoconych miejsc i wykonywanie precyzyjnych pomiarów wilgotności przed i po interwencji związanej z osuszaniem.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pełną dokumentację z przeprowadzonych prac. Sporządzamy protokół, honorowany przez firmy ubezpieczeniowe. Na jego podstawie możesz ubiegać się o odszkodowanie, obejmujące między innymi koszty naszej pracy.

Dlaczego OPTIMAL?

Przeprowadzana przez naszą firmę lokalizacja wycieków Warszawa to usługa najwyższej jakości. Jesteśmy liderami w branży i mamy odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie praktyczne do wykonania każdego zlecenia związanego z lokalizacją wycieku. Zobacz, jak wiele zyskujesz dzięki naszej firmie:

Lokalizację wycieku w CAŁOŚCI pokryje Państwa Ubezpieczyciel !!!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679