Odwiedź nas na Facebooku

Trotec TDS 30 – wydajna dmuchawa grzewcza

Trotec TDS 30 to wysokowydajna dmuchawa grzewcza, cechująca się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz nowoczesnym designem. Urządzenie to jest zaliczane do modeli pośrednich, pomiędzy kompaktowymi a dużymi dmuchawami elektrycznymi. Moc 5,5 kW pozwala na wykorzystanie zasilania trójfazowego.

Nowoczesna nagrzewnica powietrza – informacje szczegółowe

Nowoczesna nagrzewnica powietrza ma uwzględnioną w projekcie dwustopniową regulację mocy, co wpływa na optymalne dopasowanie intensywności ogrzewania do warunków, jakie panują w konkretnym pomieszczeniu. Innowacyjne, zespolone sterowanie termostatyczne umożliwia bezstopniowe dopasowanie temperatury strumienia gorącego powietrza.

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by być jak najbardziej praktycznym, wobec czego posiada także oddzielną kierownicę, gwarantującą uzyskanie maksymalnej wydajności. Samo osuszanie pomieszczeń przebiega sprawnie ze względu na dostarczanie ciepła na zewnątrz. O tym, że wszystko przebiegnie sprawnie świadczy wykorzystanie bezpiecznika termicznego. Wskazany model wytwarza ciepło bez kondensacji, wobec czego jest bezpieczny dla środowiska, nie wytwarzając żadnych zanieczyszczeń. Dzięki temu można z niego bezpiecznie korzystać w zamkniętych pomieszczeniach.

Najważniejsze zalety nagrzewnicy Trotec TDS 30

Trotec TDS 30 to urządzenie nowoczesne, w związku z czym działa niezawodnie. Szczególny nacisk położony został na funkcjonalność. Dlatego nagrzewnicę można zamocować zarówno na ścianie, jak i na suficie. Jest to możliwe, ponieważ po obu jej stronach umieszczono uchwyty ścienne lub sufitowe. Tego typu mocowania sprawdzą się w wielu miejscach. Mogą to być na przykład: kontenery budowlane, garaże nawodne, czy magazyny. Elementy nagrzewnicy odpowiedzialne za kierowanie nią umieszczone są w zagłębieniu, dzięki czemu są dodatkowo chronione. Ze względu na zastosowaniu zintegrowanego termostatu zapewniony jest dopływ stałego strumienia ciepłego powietrza. Urządzenie ma też funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem.