Odwiedź nas na Facebooku

Osuszacz powietrza Trotec 250

Osuszacz powietrza Trotec 250 to niezwykle prosty w obsłudze osuszacz adsorpcyjny, który wyróżnia się wysoką wydajnością i jakością. Model został wykonany ze stali szlachetnej, dzięki temu obudowa jest nie tylko estetyczna, ale też odporna na korozję i łatwa w utrzymaniu czystości. Doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, również podczas wykorzystywania przy niskiej temperaturze.

Czym wyróżnia się osuszacz powietrza Trotec 250?

Osuszacz powietrza Trotec 250 doskonale sprawdzi się do osuszania pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, ale też jako urządzenie pozwalające zapewnić ochronę przed korozją i kondensatem wszelkich obiektów wrażliwych na wilgoć. Model został wyposażony w zintegrowany system odzysku ciepła, automatyczne elektryczne ogrzewanie powietrza i termistory. Innowacyjne rozwiązania odpowiadają za uzależnienie poboru mocy od temperatury powietrza dolotowego i przepływu powietrza regeneracyjnego. Dzięki temu osuszacz powietrza optymalnie dobiera moc i w efekcie nie doprowadza do przegrzania urządzenia.

Dla kogo osuszacz powietrza Trotec 250?

Osuszacz powietrza Trotec 250 to doskonałe rozwiązanie dla:

Dlaczego warto zainwestować w osuszacz powietrza Trotec 250?

Osuszacz powietrza Trotec 250 to profesjonalny adsorpcyjny osuszacz, wykonany z zachowaniem najwyższych standardów. Do jego zalet możemy zaliczyć: