Odwiedź nas na Facebooku

Osuszacz powietrza Drieaz Evolution

Osuszacz Drieaz Evolution stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują wydajnych osuszaczy powietrza, a jednocześnie komfortowych w użyciu. Prezentowany model jest wyjątkowo lekki w manewrowaniu, a wszystko za sprawą dużych kół i poręcznemu uchwytowi. Pierwsze ułatwiają przemieszczanie urządzenia, bez względu na odległość. Model został wyposażony również w zaawansowaną filtrację, która pozwala uzyskać wysoka wydajność i skuteczne oczyszczanie powietrza.

Czym wyróżnia się osuszacz Drieaz Evolution?

Osuszacz Drieaz Evolution to kondensacyjny osuszacz powietrza o wysokiej wydajności – aż 33l/24 h. To, co go wyróżnia, to również wysoki przepływ powietrza – około 270 m3/h. Maksymalna moc urządzenia wynosi 0,7 kW, przy czym zasilanie to 230V/50Hz. Jak już wspomniano, urządzenie zostało wyposażone w zaawansowaną filtrację z filtrami HAF, funkcję automatycznego uruchomienia po przerwie w zasilaniu i funkcję automatycznego czyszczenia pompy. Całość uzupełnia 12-metrowy wąż przeznaczony do odprowadzania wody. Urządzenie jest nie tylko łatwe w transporcie, ale też lekkie – ważny około 40 kilogramów.

Dla kogo osuszacz powietrza Drieaz Evolution?

Osuszacz powietrza Drieaz Evolution to doskonałe urządzenie dla:

Dlaczego warto zainwestować w osuszacz powietrza Drieaz Evolution?

Osuszacz powietrza Drieaz Evolution jest niezwykle komfortowy i wydajny w użyciu. Wśród najważniejszych zalet można wyróżnić: