Odwiedź nas na Facebooku

Osuszacz powietrza AERIAL ASE200

Osuszacz powietrza AERIAL ASE200 to przemysłowe urządzenie, które pozwala usunąć nadmiar wilgoci z zimnych pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w budynkach użyteczności publicznej, ale też w domach jednorodzinnych oraz wielu innych. Niezwykle praktyczny, skuteczny, a przy tym pozwalający uzyskać profesjonalne efekty nawet w niskich temperaturach.

Czym wyróżnia się osuszacz powietrza AERIAL ASE200?

Osuszacz powietrza AERIAL ASE200 to doskonałe urządzenie do usuwania nadmiaru wilgoci nie tylko z pomieszczeń ciepłych, ale też zimnych. Zapewnia wysoką wydajność w zakresie absorpcji wody, nawet przy temperaturze sięgającej -10 stopni Celsjusza. A wszystko to za sprawą wysokowydajnego silnika – ECODRY G3. Działanie to sprawia, że sprawdza się w różnego rodzaju magazynach, w tym magazynach żywności, chłodniach czy składnicach innych produktów i elementów, tj. miejscach, gdzie wysoki poziom wilgoci powoduje występowanie strat materialnych. Urządzenie można również wykorzystywać w domach oraz miejscach użyteczności publicznej. W takim zastosowaniu pozwala zabezpieczyć nieruchomość i jej wyposażenie, ale też dba o zdrowie mieszkańców. Urządzenie jest również niezwykle intuicyjne w obsłudze. Wystarczy ustawić jedno pokrętło – higrostat, by uzyskać najlepsze efekty.

Dla kogo osuszacz powietrza AERIAL ASE200?

Osuszacz powietrza AERIAL ASE200 sprawdzi się w wielu sytuacjach. Można go wykorzystywać w:

Dlaczego warto zainwestować w osuszacz powietrza AERIAL ASE200?

Osuszacz powietrza AERIAL ASE200 wyróżnia się innowacyjną technologią i wysoką wydajnością. Wśród głównych zalet wyróżnić można: