Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Wola

Lokalizacja wycieków Wola

Lokalizacja wycieków Wola

Jak powstają wycieki ? Błędy w instalacji, brak terminowej konserwacji – wszystko to może spowodować wycieki. Jeżeli w podłodze lub ścianie nagromadzi się duża ilość wody lub wilgoci, może to to dawać oznaki w postaci wykwitów na farbie, odstających listew podłogowych czy widocznego czarnego nalotu grzyba na ścianie lub wnętrzu szafy wnękowej. Jeżeli rury wodne, kanalizacyjne, czy grzewcze są uszkodzone, należy bezzwłocznie zgłosić się do odpowiednich specjalistów. Wykrywanie wycieków wody Wola to kompleksowa usługa świadczona przez Optimal, która umożliwi dokładną lokalizację awarii oraz następnie dokonanie niezbędnych napraw hydraulicznych.

Lokalizacja wycieków wody Wola – jak wygląda?

Uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych, a także nieszczelności w instalacjach ogrzewania podłogowego, mogą być przyczyną poważnych problemów, a w konsekwencji kosztownych napraw. Problem polega na tym, że bardzo trudno jest je wykryć na wczesnym etapie, ponieważ nie zawsze są one widoczne na pierwszy rzut oka.
Bardzo często ślady nieszczelności są ukryte pod płytkami, podłogą lub wodoodporną tapetą, więc od momentu reakcji i startu poszukiwań wycieku dużo zależy. Nawet niewielka plama może wskazywać na poważny problem w mieszkaniu czy domu. Lepiej nie zwlekać i od razu skontaktować się z nami abyśmy przyjechali i zlokalizowali przyczynę wycieku u Państwa.

Staramy się pracować bezinwazyjnie i jeśli nie trzeba to nie demontać płytek, kafelek czy tapety. Oferujemy bezinwazyjny system lokalizacji przecieków na terenie Warszawy i mamy sposoby jak znaleźć nieszczelność w rurach. Wykorzystujemy wiele profesjonalnych urządzeń do lokalizacji wycieków, które są zaawansowane technologicznie i zapewniają 100% znalezienia wycieku.

Lokalizowanie przecieków w instalacjach – jak to robimy?

Znalezienie wycieku to trudne zadanie. Trudność polega na tym, że rury są zainstalowane w betonie, pod płytkami lub posadzką podłogową. Konieczne jest sprawdzenie ciśnienia (często na każdej instalacji wodnej oddzielna próba ciśnieniowa). Jeśli przeciek wody zostanie zlokalizowany następnie skutecznie go naprawiamy zgodnie ze sztuką hydrauliczną.

Oferujemy wiele sposobów i metod na znalezienie nieszczelności w różnorodnych systemach. Łącząc zaawansowane próby ciśnieniowe z termowizją, lokalizowaniem gazowym i kolorowym czynnikiem UV do kanalizacji, lokalizujemy wycieki w mgnieniu oka! 🙂 Dzięki tym bezinwazyjnym metodom możemy znaleźć nieszczelności systemów grzewczych, a także również wodociągowych, czy kanalizacyjnych bez zbędnego demontażu instalacji oraz bez zbędnego rozkuwania posadzek czy ścian.

Mowa tu m.in. o takich metodach, jak:

Szukanie wycieków wody Wola – dlaczego powinieneś się z nami skontaktować?

Pierwsze oznaki wystąpienia oznak wycieku w mieszkaniu wskazują na niezbędny kontakt z odpowiednimi specjalistami. Są to m.in.:

Zamów usługi specjalistów, nie czekając, aż problem ulegnie pogorszeniu i co z tego wynika wzrosną też koszty późniejszego remontu czyli przywrócenia do stanu przed zalaniem. Pomożemy Ci znaleźć wyciek wody w dowolnym miejscu na Woli w Warszawie oraz wszystkich innych dzielnicach Stolicy.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, którzy szybko, dokładnie i skutecznie poszukują wycieku wody. Do lokalizacji wycieków zabieramy ze sobą cały potrzebny sprzęt, a na miejscu wybieramy najlepszą drogę poszukiwania przecieków oraz niezbędny sprzęt.

Jeśli zauważysz oznaki problemu z instalacjami wodnymi i wilgocią na ścianach, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Technik udzieli Ci telefonicznie niezbędnych informacji, zada pytania, dokona kalkulacji i poinformuje o przyjeździe naszych specjalistów. Lokalizacja wycieków wody nawet tych trudnych do wykrycia to nasza specjalność. Znajdziemy właściwy odcinek który został uszkodzony z którego wydostaje się woda i zawilgaca ściany czy posadzki w Twoim mieszkaniu. Po skończonej lokalizacji wykonujemy naprawę, a także zajmujemy się osuszaniem lokalu oraz wykonujemy usługi remontowe w lokalu po zalaniu.

Za osuszanie, remont po zalaniu i lokalizację przecieku zapłaci Zakład Ubezpieczeń w którym masz polisę !!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679