Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Wilanów

Lokalizacja wycieków Wilanów

Lokalizacja wycieków Wilanów

Nasi specjaliści pomogą Tobie rozwiązać szereg problemów z zakresu osuszania i lokalizacji przecieków.

Pomagamy:

Wysoki poziom profesjonalizmu naszego zespołu i nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży, a także bogaty zestaw najnowszych narzędzi diagnostycznych, pozwalają nam osiągnąć wysoką efektywność działania.

Za nasze prace Lokalizacja wycieków zapłacone zostanie przez Ubezpieczalnię naszego Klienta !!!

Jak wygląda lokalizacja wycieków wody?

Zazwyczaj mieszkańcy bloków lub prywatnych domów zgłaszają się do nas po zauważeniu mokrych plam na suficie lub ścianie. To oznacza, iż np. w ścianie nastąpił wyciek, który zdążył już przeniknąć strukturę ścian i sufitu. Jest to sygnał do niezwłocznego rozpoczęcia poszukiwania źródła wody. W tej sytuacji należy zamknąć wszystkie zawory w budynku i wezwać naszą profesjonalną firmę, która zlokalizuje wyciek u Państwa. Przyjazd naszego zespołu od lokalizacji wycieków do Państwa daje gwarancję, że wyciek zostanie szybko i skutecznie zlokalizowany bez zbędnych zniszczeń w lokalu.

W sytuacji wystąpienia wycieku jeśli będziesz czekał i zwlekał z wezwaniem fachowca szkody powstałe z wycieku będą przedostawać się do kolejnych pomieszczeń w Twoim mieszkaniu lub domu. Spowoduje to dalej konieczność wykonania przez Ciebie o wiele większego zakresu remontu niż jeśli byś od razu wezwał naszych specjalistów, którzy wykryliby dokładne miejsce i przyczynę wycieku. Dlatego nie zwlekaj, zadzwoń do nas i umów się z naszymi fachowcami od lokalizacji !!!

Jeśli masz problem ze znalezieniem wycieku, skorzystaj z jednej z naszych usług jaką jest BEZINWAZYJNA inspekcja instalacji wodnych w domu z wykorzystaniem termowizji, która pozwoli uniknąć zbędnych uszkodzeń w Twoim domu przy lokalizowaniu wycieku.

Wykrywanie usterek ogrzewania podłogowego to nasza specjalność

Z naszego doświadczenie wynika, iż najczęstszym problemem z jakim zgłaszają się do nas klienci jest poszukiwanie nieszczelności w systemach ogrzewania podłogowego. Ten rodzaj wycieku jest najbardziej nieprzyjemny, gdyż istnieje ryzyko zalania sąsiadów lub innych pomieszczeń w domu, jeżeli sytuacja dotyczy domu piętrowego lub bloku mieszkalnego. Ustalenie nieszczelności w systemie ogrzewania podłogowego jest trudnym zadaniem, gdyż wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i doświadczenia, które pozwalają na zastosowanie nieinwazyjnych metod poszukiwań. Usługę lokalizacji wycieków realizujemy kompleksowo, szybko i fachowo.

Metody stosowane przez naszą firmę w celu wyszukiwania nieszczelności w sieciach wodnych mieszkań, domów:

Nasze usługi pozwalają na szukanie wycieków wody również o małym natężeniu, co świadczy o naszym profesjonalizmie i skuteczności. Każdy problem to dla nas nowe wyzwanie – jesteśmy na to gotowi ! 🙂
Jeżeli podejrzewasz, iż w Twoim domu lub bloku w którym mieszkasz doszło do rozszczelnienia rur instalacji wodnej to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie ! Spradziy kompleksowo wszystkie instalacje wodne u Ciebie i znajdziemy przyczynę zalania !

Pomagamy wykrywać nawet małe wycieki wody

Metody akustyczne, geofon, pomiar wilgotności czy kamera inspekcyjna są skuteczne w wykrywaniu wycieków. Często u Klientów spotykamy dość małe wycieku, które wymagają dużej wiedzy i doświadczenia aby je skutecznie zlokalizować. Przy tego typie wycieków często musimy użyć kilku metod lokalizacji aby je znaleźć. Małe wycieki często potrafią bardzo długo nie dawać o sobie znaku zauważalnie dla oczu właścicieli mieszkania czy domu, a odkryte po dłuższym czasie mogą już spowodować duże uszkodzenia, które były maskowane na ścianach pomieszczeń przez dobrą farbę lateksową. Małe wycieku również nie są dla nas problemem aby je sprawnie zidentyfikować !

Całość badania podlega sporządzeniu protokołu honorowanego przez Ubezpieczenie i może zostać wykorzystane do ubiegania się o zwrot kosztów z Twojej polisy!

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już dziś!

Specjaliści naszej firmy pomogą Ci znaleźć przyczynę awarii w Twoim lokalu w dzielnicy Wilanów lub sąsiednich lokalizacjach dzielnicowych. Lokalizowanie przecieków przez naszych specjalistów odznacza się wysoką skutecznością (wskaźnik skuteczności 100%), a zadowolenie naszych Klientów to dla nas bezcenna sprawa! 🙂

Potrzebujesz pomocy w wykryciu wycieku w Twoim domu, mieszkaniu, lokalu lub firmie? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę !

Za usługę ustalenia miejsca awarii u Ciebie koszty pokryje firma Ubezpieczeniowa!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679