Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Ursynów

Lokalizacja wycieków Ursynów

Lokalizacja wycieków Ursynów

Masz kłopot z zalanym mieszkaniem? Sądzisz, że padłeś ofiarą wycieku lub zalania? Zatrudniłeś fachowców, którzy Ci wykańczali mieszkanie i po ich pracach pojawiła się wilgoć na ścianach ? Co robić? Wyciek wody należy jak najszybciej znaleźć i naprawić, aby zminimalizować uszkodzenia i zmniejszyć koszty napraw!

Co musisz wiedzieć o lokalizacji wycieku

Należy mieć na uwadze, że uszkodzenia spowodowane nawet niewielką nieszczelnością rur przechodzących przez ściany mogą być bardzo znaczące – od uszkodzenia elewacji i otynkowania ścian wewnątrz pomieszczeń przez meble i elementy drewniane wyposażenia wnętrz np. futryny drzwiowe. Jeżeli wyciek wystąpił w ścianach lub suficie to z czasem pojawią się nieestetyczne nacieki, a także ściana może zostać zniszczona przez pojawiające się pleśń i grzyby. Innym zagrożeniem nawet dla życia i zdrowia przy dużym wycieku może być zwarcie w instalacji elektrycznej. Duże nieszczelności prowadzą również do zwiększonego zużycia wody, dlatego jak najszybsze skorzystanie z usług profesjonalistów u nas w firmie to prosta droga do bezpieczeństwa i redukcja kolejnych strat. Jesteśmy gotowi Ci pomóc w każdym momencie, gdyż działamy przez cały tydzień od 7:00 do 22:00 Zadzwoń do nas !

Nasze atuty:

Na podstawie naszego protokołu za CAŁOŚĆ lokalizacji wycieku koszty zostaną pokryte przez Towarzystwo Ubezpieczeń !

O nas

Dlaczego my?

Jakiego typu działania podejmujemy, aby zlokalizować usterkę?

Lokalizacja wycieku w Warszawie

Podczas realizacji zlecenia lokalizacji wycieku przedstawiamy szereg wskazówek, które ułatwią Państwu pozbycie się negatywnych następstw awarii. Nasze rekomendacje dotyczą zwłaszcza: usuwania defektów hydraulicznych, oszczędzania ciepła, oraz wydajności instalacji wodnych w lokalu.

Nasze metody sprawiają, iż możemy pochwalić się 100 % skutecznością, jeżeli chodzi o szukanie wycieków wody. Dlaczego konieczne jest jak najszybsze lokalizowanie przecieków?

Zużycie istniejącej sieci wodnej w budynku, wada instalacji, niewłaściwa eksploatacja, brak na czas wykonanych prac konserwacyjnych – wszystko to może spowodować uszkodzenie rur i powstanie wycieku. Niewielka plama na powierzchni ściany wskazuje już na obecność wilgoci. Być może głębsze warstwy ścian i podłogi są już głęboko nasycone wodą. W tej sytuacji konieczne jest podjęcie działań mających na celu zweryfikować szczelność instalacji wodnych. Przy pierwszym znaku wycieku należy natychmiast zidentyfikować uszkodzoną rurę, wyłączyć przepływ wody na danym odcinku i wezwać naszego specjalistę w celu naprawienia wycieku. Jeśli będziesz opóźniać wezwanie specjalisty od lokalizacji wycieków, wykończenie lokalu może ulec zniszczeniu, co doprowadzi do poważnych konsekwencji i dużego remontu mieszkania.

Sprzęt, którego używamy do lokalizowania wycieków

Aby uzyskać maksymalny wyniki, konieczny jest najnowocześniejszy sprzęt jakiego używamy do lokalizacji przecieków. Ważne jest również to, iż niejednokrotnie konieczne jest użycie kilku rodzajów sprzętu. Nie zawsze jedno urządzenie jest w stanie znaleźć wyciek ze 100% dokładnością. Profesjonalny sprzęt i kompetentny specjalista pozwalają ZAWSZE znaleźć nieszczelności na danej instalacji wodno-kanalizacyjnej!

Kamera termowizyjna

Kamera termowizyjna – widzi rozkład temperatury na badanej powierzchni. Jest on wyświetlany w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu, gdzie różne temperatury odpowiadają różnym kolorom. Poszukiwanie nieszczelności za pomocą kamery termowizyjnej polega na zidentyfikowaniu najcieplejszej lub najzimniejszej powierzchni nad zalanym obszarem ściany lub posadzki. Ponadto kamera termowizyjna może szybko zidentyfikować obszary o zwiększonej wilgotności powierzchni.

Próby ciśnienia instalacji

Wykonujemy bardzo dokładne próby ciśnieniowe instalacji wodnych ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania w mieszkaniach oraz domach. Próba ciśnieniowa daje pogląd czy dana instalacja objęta badaniem jest szczelna lub czy jest na niej potencjalny wyciek.

Miernik wilgotności

Urządzenie mierzy wilgotność, na podstawie tych danych można określić w przybliżeniu obszar wycieku.

Akustyczny detektor nieszczelności (geofon)

Przeznaczony do wykrywania nieszczelności bezpośrednio przez hałas generowany przez nieszczelność na powierzchni konstrukcji. Miejsce wycieku znajduje się poniżej punktu, w którym natężenie hałasu jest największe na całym badanym obszarze.

Endoskop wideo (kamera inspekcyjna)

Pozwala widzieć na monitorku w najbardziej niedostępnych miejscach, dzięki wykorzystaniu miniaturowej kamery o wysokiej rozdzielczości, która dotrze w każdy zakamarek rury lub zabudowy wanny czy brodzika.

Za prace związane z zlokalizowaniem wycieków, osuszaniem i remontem po zalaniach pokryje koszty Ubezpieczyciel !!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679