Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Targówek

Lokalizacja wycieków Targówek

Lokalizacja wycieków Targówek

Pojawienie się wycieków wody zawsze jest stresującą sytuacją dla domowników. Wiele osób zwleka z wezwaniem specjalisty, a przez to szkody spowodowane przez wyciek mogą być duże. Należy jak najszybciej wezwać naszego specjalistę, który zlokalizuje wyciek. Prawdziwy problem pojawia się, gdy skutki są już widoczne na coraz większej powierzchni mieszkania, a źródło i przyczyna wycieku pozostaje nieznana. Po zauważeniu zawilgoconego miejsca najlepiej od razu wezwać naszą profesjonalną firmę, dla której lokalizowanie przecieków to codzienność i 100% gwarancja zlokalizowania awarii.

Firma OPTIMAL zajmuje się lokalizowaniem wycieków, osuszaniem lokali oraz remontami po zalaniach. Szukanie wycieków wody to jedna z pierwszych czynności, którymi zajmujemy się po przybyciu na miejsce do Klientów. Przed usunięciem skutków zalania musimy znaleźć przyczynę problemu czyli miejsce awarii. Lokalizowanie przecieków Warszawa to pierwsza czynność, kolejną jest naprawienie usterki. Dopiero później możemy zająć się usuwaniem efektów awarii, czyli osuszamy lokal i wykonujemy remont.

Lokalizacja wycieku, osuszanie i remont po zalaniu wykonamy na koszt Waszego Ubezpieczenia !!!

Lokalizowanie wycieków wody na Targówku

Wykrywanie wycieków wody – Warszawa Targówek to jedna z lokalizacji w Stolicy na której często działamy. Mieszkańcy Targówka mogą być spokojni o szybką reakcję podczas awarii, wycieku, zawilgocenia, pod warunkiem że mają kontakt do nas i zadzwonią od razu po zauważeniu pierwszego zawilgoconego miejsca na ścianie. Czekanie na dalsze pogłębianie się i pojawianie się kolejnych „purchli”, odchodzącego tynku i farby lub odklejonych listew przypodłogowych może skończyć się coraz większym remontem, a to nie jest przyjemna wizja dla żadnego z naszych Klientów. Wezwanie firmy OPTIMAL do wykrycia wycieków wody spowoduje znaczące zminimalizowanie ewentualnych strat oraz poniesionych kosztów.

Lokalizowanie przecieków to skomplikowany proces wymagający głębokiej wiedzy praktycznej i niezbędnego doświadczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu. Szukanie wycieków wody dla firmy OPTIMAL to codzienność. Pracują u nas przeszkoleni i doświadczeni profesjonaliści zajmujący się od kilku lat tylko lokalizacją, którzy znajdą przyczynę awarii. Najczęstsze przyczyny występowania wycieków to m.in. pęknięcie lub rozszczelnienie instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub centralnego ogrzewania. Zdarzają się również przypadkowe przewiercenia instalacji lub nieprawidłowo zamontowana armatura w łazience lub w kuchni przez fachowca partacza.

Jak wygląda lokalizowanie wycieków wody

Nasza praca polega na:

Po zlokalizowaniu przecieku zadbamy o odpowiednią dokumentację dla Ubezpieczyciela w postaci protokołu. To niezbędny dokument, który należy przedstawić firmie ubezpieczeniowej. Na jego podstawie ubezpieczyciel zwraca wszystkie koszty naszej pracy związanej z lokalizacją. To ważna kwestia, ponieważ polisy gwarantują zwrot kosztów za wykrycie przecieku oraz usługę osuszania, a nawet remontu zawilgoconych miejsc i pomieszczeń.

Kompleksowo nasza firma OPTIMAL zajmuje się lokalizowaniem przecieków, osuszaniem po zalaniu, remontem po zalaniu, a wszystko na koszt Waszych Ubezpieczycieli !!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679