Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Śródmieście

Wykrywanie wycieków wody Warszawa Śródmieście jest usługą wykonywaną przez wykwalifikowanych specjalistów OPTIMAL, firmy specjalizującej się w lokalizacji wycieków wody i osuszaniu mieszkań. Nasi doświadczeni technicy są w stanie znaleźć wycieki wody szybko i sprawnie, a następnie kompleksowo naprawić przecieki oraz znajdujące się na rurkach ciepłej zimne wody, kanalizacji, czy systemach grzewczych na terenie całego Śródmieścia oraz innych dzielnic w Warszawie.

Lokalizacja wycieków wody – dlaczego jest potrzebna?

Wyciek wody może prowadzić do poważnych problemów z wilgocią i zalaniem mieszkania, powodując powstanie pleśni i grzyba w postaci czarnych plam np. na ścianach lub wewnątrz szaf wnękowych. W przypadku braku natychmiastowego rozwiązania może się dalej rozprzestrzeniać, powodując uszkodzenia w niższych kondygnacjach budynku oraz powodować dalsze bardzo poważne uszkodzenia u sąsiadów. Z tego względu profesjonalne lokalizowanie przecieków jest niezbędne jeśli się zauważy pierwsze symptomy odchodzącej farby na ścianach lub listew MDF przy podłodze.

Wycieki mogą być spowodowane różnymi przyczynami, takimi jak uszkodzona rura lub słabo wykonana instalacja systemu wodno-kanalizacyjnego. Bez względu na przyczynę, przecieki mogą stanowić duży problem dla już zamieszkałych budynków, w których na bieżąco i regularnie użytkowane są powyższe instalacje wodne przez domowników.

Za lokalizację przez OPTIMAL wycieku zapłaci Twój Ubezpieczyciel !!!!

Wykrywanie wycieku wody Warszawa Śródmieście – jak rozpoznać?

Wycieki wewnątrz ścian i posadzek, wycieki z rur i przewodów kanalizacyjnych, czy systemów grzewczych to tylko kilka przykładów problemów z przeciekami, które można napotkać w mieszkaniu / domu. Mogą być niezwykle problematyczne, ponieważ w przyszłości mogą stanowić większy problem remontowy, gdy nie zostaną zawczasu rozpoznane i poddane naprawie.

Widoczne wycieki, zlokalizowane wewnątrz ścian i pod posadzką są bardzo trudne do samodzielnego wykrycia i naprawy. Nieszczelności, które znajdują się w rurach przechodzących przez wnętrze ścian czy posadzek mogą pozostać niezauważone nawet przez okres tygodni czy miesięcy. Nasi specjaliści od lokalizacji wycieków są w stanie wykryć każdy wyciek znajdujący się w nawet najbardziej niedostępnym miejscu mieszkania lub domu.

Częstą przyczyną rozpoznania prze Klienta przecieku wody jest nagły wzrost rachunków za wodę, dlatego ważne jest, aby szybko zareagować wezwać naszą firmę, dla której szukanie wycieków wody jest pracą w której specjalizujemy się już od kilku lat. Nasi technicy znajdą dokładną lokalizację problemu i przystąpią do jak najszybszej naprawy. Za pomocą zaawansowanych systemów lub technik lokalizacyjnych, kamer termowizyjnych, prób ciśnieniowych możemy wykryć przecieki wody we wszelkiego rodzaju obiektach, począwszy od mieszkań w blokach, domach lub prywatnych lokalach zlokalizowanych na terenie Warszawy Śródmieścia oraz całej Stolicy.

Lokalizacja wycieków Śródmieście

Lokalizacja wycieków Śródmieście

Jak zapobiec efektom wycieku wody?

Bardzo ważne jest jak najszybsze zlokalizowanie wycieków wody, aby uniknąć wzrostu zużycia wody wraz ze znacznym wzrostem rachunków za wodę, zwłaszcza jeśli wyciek wody powstał w firmie lub mieszkaniu z dużym zapotrzebowaniem na usługi wodno-kanalizacyjne i grzewcze.

W takiej sytuacji często wykonujemy lokalizowanie przecieków wody w lokalu za pomocą kamer termowizyjnych, gazu znacznikowego, mierników wilgoci i metod ciśnieniowych w celu sprawdzenia szczelności wszelkiego rodzaju rur, obiegów grzewczych, odpływów, syfonów itp. w mieszkaniu.

Wyciek wody występuje głównie wtedy, gdy rura lub kształtka na rurce pękła. Pęknięcie rury może być spowodowane niedrożnością, zablokowaniem przepływu wody, nieprawidłowym montażem instalacji, zmianą ciśnienia, brakiem regularnej konserwacji przez fachowca hydraulika.

Dysponujemy świetnym profesjonalnym zespołem, który posiada najnowocześniejszy na rynku sprzęt do wykrywania i lokalizacji wycieków w miejscu ich powstania, bez konieczności rozkuwania połowy łazienki lub powodowania większych uszkodzeń, otworów w posadzce i całej strukturze mieszkania, a jedynie w miejscach wytypowanych przez naszych fachowców co minimalizuje uszkodzenia w mieszkaniu. Gwarantujemy 100% skuteczność w zakresie usług związanych z wykrywaniem wycieków wody. Za pomocą naszego nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu, bezcennej wiedzy oraz doświadczenia, dokładnie zlokalizujemy źródła problemu unikając jednocześnie większych uszkodzeń w ścianach czy posadzkach mieszkania.

Lokalizowanie przecieków i kompleksowa naprawa

Szukanie wycieków wody i znajdywanie nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych dokonywane jest przez kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zaraz po wykryciu awarii przystąpią do naprawy pękniętych lub uszkodzonych instalacji, a także dalszego osuszania i naprawy zalanych i zawilgoconych miejsc, przywracając pierwotny kształt lokalu również poprzez prace remontowe (mamy własnych fachowców od remontów).

Zajmujemy się znajdywaniem i naprawą wycieków wody zarówno w usługach mieszkaniowych, jak i komercyjnych lokalach użytkowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zidentyfikowałeś u siebie prawdopodobną usterkę, skontaktuj się z nami za pomocą znajdującego się poniżej numeru, aby umówić się na wizytę.

UWAGA !!!! Za ZLOKALIZOWANIE PRZECIEKU u Ciebie w domu zapłaci Twój Zakład Ubezpieczeniowy !!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679