Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Ochota

Przebicie i wyciek z rur wodno-kanalizacyjnych i grzewczych grozi poważnymi konsekwencjami zarówno dla właściciela mieszkania, jak i sąsiadów na niższych piętrach lub sąsiadów z boku, co szczególnie w mieszkaniu znajdującym się w bloku mieszkalnym może grozić dużymi negatywnymi następstwami dla innych lokali. Często zdarza się, że ukryte przecieki na początkowym etapie są prawie niemożliwe do zauważenia. Jeśli wykryte zostaną spadki ciśnienia w systemie ogrzewania, ciepłej lub zimnej wody, wzrost zużycia wody, wilgoć na podłodze, należy skonsultować się ze specjalistami OPTIMAL. Wykrywanie wycieków wody Warszawa Ochota jest zaawansowaną i profesjonalną usługą, która pozwoli dokładnie wykryć miejsce awarii i niezwłocznie wyeliminować wycieki wody.

Lokalizowanie przecieków – jak je zauważyć?

Początkowo możliwe wycieki wody są niezauważalne. Kryjąc się przez wiele dni, czy nawet tygodni pod posadzką i wewnątrz ścian powoli wydrążają drogę na zewnątrz, powodując zauważalny wzrost w wilgotności lokalu. Konieczne jest szybkie naprawienie problemu, ponieważ szkody będą się zwiększać z każdym dniem.

Począwszy od uszkodzeń gładzi na ścianie i farby czy podłogi, zabudowy mebli np szaf wnękowych i pojawiania się wewnątrz nich pleśni, a skończywszy na zwarciach w okablowaniu elektrycznym, czy butwieniu posadzki drewnianej. Aby rozwiązać ten problem, konieczna jest decyzja aby zlecić szukanie wycieków wody wraz z pomocą naszych specjalistów. Szybkie zlecenie lokalizacji wycieku OPTMAL sprawi, że koszty remontowania mieszkania / domu będą mniejsze.

UWAGA!!!

Za CAŁOŚĆ prac związanych z wykryciem wycieków przez naszych specjalistów pokryje koszty Wasza polisa Ubezpieczeniowa na mieszkanie lub dom.

Najczęściej mówimy o objawach wycieku poniżej:

Nieterminowa naprawa wycieku oraz jego przyczyny może być opłakana w skutkach. Z tego względu niezbędna jest szybka interwencja naszej grupy fachowców od lokalizacji wycieków wody nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wykrywanie wycieków wody Ochota – nasze metody

Wyciek, zwłaszcza w dużym obiekcie przemysłowym, czy budynku mieszkalnym, może prowadzić do bardzo dużych strat materialnych. Wilgoć dostaje się nie tylko przez ściany i posadzkę do wnętrza lokalu, ale dotyka również sprzętu, tym bardziej elektrycznego, mebli, ścianek GK, paneli itp. Dlatego obszar dotknięty wyciekiem wody należy jak najszybciej wysuszyć i naprawić.
W celu wykrycia prawdopodobnych usterek instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych oraz wody bieżącej (zimnej i ciepłej) stosujemy następujące metody:

Oprócz tego stosowane są także próby ciśnieniowe, zastosowywanie gazu znacznikowego, czy czynników (zabarwienia) UV w wodzie, które umożliwiają poprawne i skuteczne zlokalizowanie dokładnego miejsca danej usterki związanej z wyciekiem wody nawet na instalacji kanalizacyjnej. Metody termowizyjne i pomiary wilgotności stosowane przez nas zyskują na skuteczności, choćby dzięki ich nieinwazyjnym zaletom. Dzięki temu często nie ma potrzeby rozkuwania płytek, ścian oraz ani drążenia w posadzkach.

Lokalizacja wycieków wody na Ochocie – co oferujemy?

Firma OPTIMAL oferuje usługi inspekcji rurek instalacji wodnych i lokalizacje wycieków wody wewnątrz budynków za pomocą profesjonalnych technik i narzędzi. Dysponujemy arsenałem nowoczesnych urządzeń oraz kadrą doświadczonych fachowców od lokalizacji wycieków, którzy znają skuteczne tajniki poprawnego lokalizowania wycieków wody w Warszawie. Dlatego gwarantujemy dokładny satysfakcjonujący Państwa wynik całej usługi, który zostanie odnotowany w stosownym protokole.

Jako firma OPTIMAL oferujemy:

Wykorzystujemy wszystkie opisane powyżej metody w celu znalezienia wycieku wody z których wybieramy najbardziej odpowiednie dla sytuacji w Twoim mieszkaniu / domu.

Cały proces lokalizacji wycieku jest złożony i czasochłonny, nie wymaga podczas naszych prac wyłączania sprzętu elektronicznego w lokalu oraz nie jest groźny dla lokatorów. Szybko przyjmujemy i realizujemy przyjęte wnioski, natychmiast po kontakcie z Klientem zapewniamy szybki wyjazd naszych specjalistów do dowolnego miejsca na Warszawie Ochocie, a także na terytorium całej Warszawy i całej reszty województwa mazowieckiego.

UWAGA !!!! Za wszystkie prace związane z lokalizacją wycieku, osuszania, remontu po zalaniu Twojego mieszkania na podstawie naszej dokumentacji zapłaci Twój Ubezpieczyciel.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679