Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Mokotów

Lokalizacja wycieków Mokotów

Lokalizacja wycieków Mokotów

Skuteczne osuszanie mieszkań, domów oraz innych zalanych obiektów to bardzo ważna sprawa. W praktyce jest to jednak najpierw uzależnione od dokładnego zlokalizowania miejsca wycieku, które spowodowało awarię. Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju pracami związanymi z osuszaniem lokali i czynnościami wykonywanymi przed i po osuszaniu, w tym specjalistyczną usługą jaką jest lokalizacja wycieków Warszawa Mokotów. Nasi fachowcy są stanie znaleźć wycieki zarówno w ścianach, jak i w systemach ogrzewania podłogowego, które z różnych przyczyn ulegają awarii i powodują, że, wraz z upływem czasu, dochodzi do zawilgocenia ścian oraz wylewki bądź parkietu. Kluczowe znaczenie w takiej sytuacji ma znalezienie nieszczelności oraz jej naprawa, a w tym pomagają nasi specjaliści z firmy OPTIMAL.

Profesjonalna lokalizacja wycieku Warszawa Mokotów

Bardzo często właściciele mieszkań i budynków o innym przeznaczeniu dowiadują się o wycieku dopiero wówczas kiedy jego efekty stają się już widoczne – w postaci zawilgoconych ścian, posadzek oraz innych rodzajów uszkodzeń. Wówczas konieczne jest szybkie wezwanie specjalistów, którzy pomogą znaleźć wyciek, a tym samym właściciele będą w stanie uniknąć kosztownego remontu. Jednak nigdy nie warto zwlekać i skontaktować się z naszą firmą jak najszybciej, czyli już po zaobserwowaniu pierwszych znaków zawilgocenia, ponieważ pozwoli to zminimalizować koszty remontu i dalszego postępu wilgoci na kolejne ściany oraz pomieszczenia.

Lokalizacja wycieku to usługa, która pozwala na zatrzymanie postępującego procesu wilgoci w mieszkaniach i budynkach. Dzięki temu ich właściciele mają pewność, że awaria została zlokalizowana i mogą dalej spać spokojnie 🙂

Lokalizacja wycieków Warszawa Mokotów

Lokalizacja wycieków to usługa, która jest niezbędna w sytuacji kiedy dojdzie do rozszczelnienia lub pęknięcia rur instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, a także wówczas gdy przypadkowe przewiercenie lub niewłaściwy montaż spowoduje uszkodzenie armatury łazienkowej w mieszkaniu lub domku jednorodzinnym. W czasie wykonywania usługi jaką jest lokalizacja wycieku Warszawa Mokotów korzystamy z różnych metod, takich jak:

Efektem tego typu działań jest ostateczna naprawa miejsca awarii, czyli czynność, która prowadzi do odzyskania spokoju domowników i innych osób zamieszkujących lokal np. najemców oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas dalszego użytkowania lokalu.

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Istnieją różne przyczyny awarii przez które pojawia się konieczność lokalizowania wycieków, a najbardziej pospolite to sytuacje, które dotyczą awarii armatury kuchennej i łazienkowej, brodzików oraz przewodów infrastruktury wodnej, które są wewnątrz ścian lub posadzek.

W takiej sytuacji domownicy lub inni użytkownicy (najemcy) lokalu nie są w stanie samodzielnie zauważyć, że pojawiła się nieszczelność w danej instalacji na mniejszą lub większą skalę. Jednak w praktyce często dochodzi do wycieków, których przyczyny nie są widoczne z zewnątrz i wówczas konieczna jest ich właściwa lokalizacja. Tego typu usługę wykonują nasi specjaliści z OPTIMAL jako lokalizację wycieków Warszawa Mokotów za co należność pokryje Ubezpieczyciel Waszego mieszkania / domu.

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat oferuje usługi na najwyższym poziomie jeśli chodzi o lokalizowanie pęknięć rur w ścianach i pod posadzką, brodzików, odpływów liniowych, a także awarie w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania oraz w ogrzewaniu podłogowym. Odnajdujemy też awarie, które są efektem poluzowania nakrętek i złączek w istniejących już instalacjach, zarówno tych widocznych z zewnątrz, jak i niewidocznych, a także uszkodzeń uszczelek i nieszczelności połączeń w przypadku materiałów z tworzyw sztucznych systemów PEX, KAN-Therm , Wavin itp.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty nasi Klienci dzięki naszej szybkiej interwencji nie dopuszczają do dalszego pogłębienia się awarii, co potęgowałoby jeszcze bardziej koszty naprawy i remontu. Dlatego w każdej sytuacji lokalizowanie wycieków jest bardzo dobrym ruchem, a skorzystanie z usług naszej firmy pozwala zminimalizować straty związane z zalaniem oraz skrócić sam proces osuszania budynku.

UWAGA!!! za całość prac związanych z wykryciem wycieku, osuszaniem, remontem po zalaniu zapłaci Ubezpieczyciel !!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679