Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Białołęka

Lokalizacja wycieków Białołęka

Lokalizacja wycieków Białołęka

Lokalizacja wycieku Warszawa Białołęka jest usługą realizowaną przez firmę OPTIMAL już od ponad 10 lat. Zaraz obok osuszania lokali, stanowi ona podstawę naszej działalności na rynku warszawskim. Aby działania naszych specjalistów przyniosły oczekiwany skutek, należy zlokalizować wyciek przed rozpoczęciem osuszania danego pomieszczenia. Lokalizacja wycieku jest więc pierwszą z czynności wykonywanych w ramach zlecenia. Następnie nasi profesjonaliści OPTIMAL likwidują jego źródło, aby zatrzymać wypływającą ciecz, która zawilgaca ściany lub posadzki. Dopiero po wykonaniu tego zabiegu możliwe staje się usunięcie skutków tego nieprzewidzianego zdarzenia, czyli usunięcie awarii.

Kiedy potrzebna jest lokalizacja wycieku?

Lokalizacja wycieku w Warszawa Białołęka oraz w całym województwie mazowieckim bardzo często zlecana jest specjalistom dopiero w momencie, gdy skutki awarii stają się już dobrze widoczne w mieszkaniu. Wyciek objawia się najczęściej poprzez miejscowe zwilgocenie ścian czy posadzek, a także widocznie odsuwające się od ścian listwy przypodłogowe tworzące szpary. Chcąc uniknąć konieczności remontu, w takiej sytuacji warto skontaktować się z naszymi specjalistami, dla których lokalizacja wycieków, ich usuwanie i osuszanie mieszkania nie stanowią problemu. Działania podejmowane na własną rękę mogą przynieś skutki odwrotne od oczekiwanych, dlatego telefon do profesjonalistów powinien zostać wykonany jak najszybciej. Jako osoby pracujące w branży od wielu lat, zalecamy kontakt już w momencie zaobserwowania pierwszych sygnałów zawilgocenia. Dzięki temu lokalizacja wycieków w Warszawa Białołęka i okolicach oraz wszystkie czynności związane z usunięciem awarii zostaną wykonane prawidłowo i bezzwłocznie.

Lokalizacja wycieków i naprawa powstałych szkód niosą za sobą pozytywne skutki. Jeśli praca zostanie wykonana prawidłowo, nie tylko nie dojdzie do dalszego zawilgocenia mieszkania, ale również znacznie łatwiej będzie uniknąć podobnych awarii w przyszłości. Jeśli chodzi o najczęstsze powody konieczności lokalizacji wycieku i osuszania mieszkania, należą do nich: utrata szczelności lub pęknięcie rury instalacji wodnej albo centralnego ogrzewania, nieprawidłowy montaż armatury w kuchni lub w łazience oraz przypadkowe przewiercenie rury tzw. fuszerka montażu.

Lokalizacja wycieku wody w Warszawie

Dzięki metodom opracowanym i przetestowanym przez specjalistów OPTIMAL, zajmujących się lokalizacją wycieków w Warszawa Białołęka, jesteśmy w stanie skutecznie naprawić awarię i pozbyć się jej przykrych skutków dla domowników. Jakich narzędzi używamy do skutecznego zlokalizowania wycieku?

Gdy lokalizacja wycieków w Warszawa Białołęka i okolicach przez naszą firmę dobiegnie końca, rozpoczynamy proces naprawy instalacji. Oferta OPTIMAL zawiera również osuszanie zawilgoconych i zalanych miejsc, jeśli istnieje taka konieczność, a także remont po zalaniu przez naszą ekipę. Ponadto, po zlokalizowaniu wycieku przygotowujemy dla klienta dokumentację w postaci protokołu. Na jego podstawie firmy ubezpieczeniowe zwracają koszty naszej pracy, jeśli pozwalają na to warunki danej polisy.

Lokalizacja wycieków w Warszawa Białołęka oraz całym województwie mazowieckim, a także osuszanie lokali przez firmę OPTIMAL to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy. Dzięki naszym skutecznym metodom, każda awaria tego typu zostanie naprawiona.

!!!! Jeśli posiadasz Ubezpieczone mieszkanie / dom za lokalizację wycieku zapłaci Twój Ubezpieczyciel !!!!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679