Odwiedź nas na Facebooku

Lokalizacja wycieków Bemowo

Lokalizacja wycieków Bemowo

Lokalizacja wycieków Bemowo

Zauważyłeś pierwsze oznaki zawilgocenia u siebie w mieszkaniu lub domu na ścianach lub posadzce i nie wiesz jaka jest tego przyczyna? Nie panikuj – postaw na profesjonalistów od lokalizacji wycieków OPTIMAL. Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie związane z lokalizacją wycieków oraz osuszaniem mieszkań i domów po zalaniu. Wykonujemy również remonty mieszkań/domów po zalaniach. Mamy własną ekipę remontową, a WSZYSTKO to na koszt Twojego Ubezpieczyciela !!! Działamy na terenie całej Warszawy – także w dzielnicy Bemowo oraz również na terenie CAŁEGO województwa mazowieckiego.

Lokalizacja wycieku jest istotnym etapem procesu usuwania usterki. To pierwszy krok, który trzeba wykonać dla uporania się z dotkliwymi skutkami pojawiającego się zawilgocenia. Pojawiające się bąble na ścianach i odchodzące od ścian listwy przypodłogowe to pierwsze oznaki, że masz gdzieś wyciek wody w domu ! Jeżeli już teraz dostrzegłeś u siebie w domu / mieszkaniu problem, którego przyczyną może być zalanie, nie zwlekaj. Jak najszybciej skontaktuj się z nami i umów się na wizytę ! Postaramy się aby za lokalizację wycieku zapłacił w CAŁOŚCI Twój Ubezpieczyciel !!!!

Szybka lokalizacja wycieku

Od razu po wykryciu pierwszych oznak zawilgocenia, powinna zostać wykonana profesjonalna lokalizacja wycieków. Szybka reakcja pozwali uniknąć poważnych konsekwencji rozległego zalania, a co za tym idzie – kosztownego remontu. Współpracując z nami, od samego początku postępujesz właściwie. Dzięki wykryciu przyczyny i naprawie usterki, ponosisz mniejsze szkody i oszczędzasz pieniądze, a również co ważne sporo nerwów.

Do czego może prowadzić lekceważenie oznak wycieku przez dłuższy czas? Naciekająca woda uszkadza powierzchnie poziome i pionowe oraz wypacza kształt elementów wykończeniowych np. parkietu czy listew przypodłogowych.

O ukrytej usterce wycieku świadczą między innymi:

Wykonana przez nas lokalizacja wycieku Warszawa Bemowo to profesjonalna usługa, która pozwoli Ci zareagować na czas. W porę powstrzymasz zawilgocenie, a usuwając usterkę unikniesz podobnych sytuacji w przyszłości. Jeżeli obawiasz się, że wilgoć w Twoim mieszkaniu lub domu powstała na skutek wycieku, skontaktuj się z nami jak najszybciej – skutecznie zlokalizujemy Twój wyciek i miejsce jego awarii !!!

Najczęstsze przyczyny wycieków

Profesjonalna lokalizacja wycieku, zlecona specjalistom OPTIMAL, to gwarancja bezbłędnej identyfikacji przyczyny uszkodzenia. Wykorzystując sprawdzone techniki oraz najnowocześniejszy i najlepszy sprzęt diagnostyczny, błyskawicznie rozpoznamy źródło wycieku. Do najczęstszych powodów usterek należą:

Metody lokalizacji wycieków

Stosujemy różne metody i techniki pracy, aby lokalizacja wycieku Warszawa Bemowo okazała się skuteczna. Sposób przeprowadzania wyszukiwania usterki dostosowujemy do konkretnej sytuacji oraz stopnia zawilgocenia. Zawsze mamy do dyspozycji najlepszy sprzęt, więc dla każdego zlecenia gwarantujemy 100% skuteczność oraz dużą kulturę pracy.

Próba ciśnieniowa

Niemal każda lokalizacja wycieku rozpoczyna się od przeprowadzenia próby ciśnieniowej dla ciepłej i zimnej wody oraz układu CO. W ten sposób nasi fachowcy bardzo często są w stanie zlokalizować obszar, na której z instalacji wodnych u Klienta doszło do wycieku wody.

Wykorzystanie termowizji

Jedną z bezinwazyjnych i nowoczesnych technologii jaką wykorzystujemy, jest Termowizja. Technika ta pozwala na lokalizację wycieku z dużym jego prawdopodobieństwem. Jest skuteczna szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z uszkodzeniami rur instalacji grzewczej (także przy ogrzewaniu podłogowym) lub instalacji zimnej i ciepłej wody.

Bezinwazyjna metoda badania kamerą termowizyjną jest szybka i dokładna. Pozwala ustalić najbardziej prawdopodobny punkt wycieku. Dzięki temu naprawa nie wymaga rozległego kucia ścian lub posadzki, jedynie w miejscu wskazanym przez naszego technika. Oszczędność czasu i pieniędzy to korzyść, jaką zyskujesz dzięki współpracy z nami.

Gaz znacznikowy

Precyzyjna lokalizacja wycieku jest możliwa także dzięki użyciu gazu znacznikowego. Nasi fachowcy od lokalizacji wycieków najpierw opróżniają z wody daną instalację, a następnie wpuszczają gaz do instalacji ciepłej i zimnej wody lub rur CO. Gaz dostaje się do miejsca usterki, a my jesteśmy w stanie śledzić go za pomocą specjalnego detektora, który wskaże nam miejsce awarii. Wykorzystujemy tę technikę w niektórych sytuacjach, na przykład gdy do potencjalnego uszkodzenia doszło pod posadzką.

Promienie UV

Diagnozowanie usterek w instalacjach odpływowych może wydawać się niełatwe, ale nie dla nas. Korzystamy z nowoczesnego detektora UV. Polega to na tym, że specjalny czynnik wpuszczamy do rur odpływowych przez toaletę, umywalkę lub zlew. To nowoczesna, skuteczna i jedna z najlepszych metod lokalizacji wycieków na instalacji odpływowej, po którą sięgamy bardzo często.

Pomiar wilgotności

Fachowcy OPTIMAL wykonują pomiar wilgotności ścian i posadzek. Ta dodatkowa czynność diagnostyczna sprawdza się w niektórych pomieszczeniach. Pozwala na zawężenie obszaru poszukiwań do konkretnego miejsca. Korzystamy z niej, żeby zaoszczędzić czas i jak najszybciej wykryć wyciek wody. Czynność ta bardzo często wykonywana jest na początku prac związanych z lokalizacją wycieku.

Lokalizacja wycieku i naprawa na miejscu

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego zapewniamy więcej niż tylko zlokalizowanie usterki. Po wykryciu przyczyny zalania, wykonujemy pełną naprawę instalacji na miejscu. Dysponujemy też sprzętem do późniejszego profesjonalnego osuszania zawilgoconych powierzchni oraz wykonujemy pomiary wilgotności przed i po naszej interwencji u Klienta.

Lokalizacja wycieku Warszawa przeprowadzona przez naszą firmę zapewnia Ci dostęp do pełnej dokumentacji po jej zakończeniu. Po przeprowadzeniu prac sporządzamy niezbędny protokół dla Ubezpieczyciela. Możesz go przedstawić firmie ubezpieczeniowej, aby ubiegać się o odszkodowanie i zwrot kosztów naszej usługi.

Dlaczego my?

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna lokalizacja wycieków Warszawa, skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy najwyższą jakość usług i mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na każdym etapie realizacji zlecenia możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo. Zobacz, jak wiele zyskujesz z OPTIMAL:

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679